ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

ଜାତକ କୁଣ୍ଡଳୀର ପ୍ରଥମ ଘରେ ଯଦି ସୂର୍ଯ୍ୟ ଅବସ୍ଥାନ କରୁଛନ୍ତି , ତେବେ କ’ଣ ରହିବ ପ୍ରଭାବ

26/12/2019 at 3:06 PM

ଆପଣଙ୍କ ଜାତକର ପ୍ରଥମ ଘରେ ସ୍ଥିତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଏହା ଦର୍ଶାଇଥାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବଭାବ ସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ଉଦାର ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସାନ ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ହେବେ। ତାଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ମାଆ ଧାର୍ମିକ ବିଚାରସମ୍ପନ୍ନ ହେବେ ଏବଂ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାର ସ୍ତର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନ ଶିକ୍ଷାଲାଭ କରିବା ପାଇଁ ବିଦେଶ ଗ୍ରସ୍ତ କରିବେ।

ସରକାରଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ସତ୍ତା ସହ ଜଡ଼ିତ ଏବଂ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ବାପାଙ୍କ ସମ୍ମାନ କରିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ କଥା ମାନିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଭଲ ପରିବାର ହେବେ। ଆପଣ ସ୍ବଭାବରେ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ହେବେ ଏବଂ ନୈତିକତା ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଚରଣ ଭଲ ଥିବ।

କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବଭାବରେ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ବେଳେବେଳେ ବିବେକହୀନତା,ଆଳସ୍ୟ,କ୍ଷମାହୀନତା,ଗର୍ବ ଏବଂ ଧୈର୍ଯ୍ୟହୀନତା ଦର୍ଶାଇଥାଏ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମହତ୍ତ୍ବାକାଂକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉପସ୍ଥିତି ଜାହିର କରିଥାଏ।

ଏଠାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କୁ ତେଜସ୍ବୀ ଏବଂ ଲମ୍ବା କରିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ ଚନ୍ଦା ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ। ଆପଣ ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ଏବଂ ଚକ୍ଷୁ ସମସ୍ୟାରେ ପୀଡ଼ିତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ କିଛି ଆୟ ପଶୁଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଶିଶୁଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ କମ୍ ରହିପାରେ।

ଜ୍ୟୋତିଷରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ବ ରହିଥାଏ। ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ଦେବତାଙ୍କ ସ୍ବରୂପ ବୋଲି ମାନି ପୂଜା କରାଯାଇଥାଏ। ଏହା ପୃଥିବୀପୃଷ୍ଠରେ ଶକ୍ତିର ପ୍ରାକୃତିକ ସ୍ରୋତ ଅଟେ। ବୈଦିକ ଜ୍ୟୋତିଷ ଅନୁସାରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କୁ ନକ୍ଷତ୍ରର ଜନକ କୁହାଯାଇଥାଏ। ପୃଥିବୀଠୁ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଦୂରତା କ୍ରମଶଃ ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ପରେ ସବୁଠୁ କମ୍। ଏହାର ଆକାର ସମସ୍ତ ଗ୍ରହଠୁ ବିଶାଳ। ସୌର ମଣ୍ଡଳରେ ଏହା କେନ୍ଦ୍ରରେ ଅବସ୍ଥିତ।

   Related Posts