vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ୟୁକ୍ରେନରେ ଋଷର ଘନଘନ ଆକ୍ରମଣ, ଲୁହାଂସ୍କକୁ କବଜା କଲା ପୁଟିନ ସେନା
  • ||
  • ସେୟାର ବଜାରରେ ଉତ୍ସାହ : ଆରମ୍ଭରୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ସେନସେକ୍ସ ଓ ନିଫ୍ଟି
  • ||
  • ‘ଶିବସେନାକୁ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଚି ବିଜେପି’ : ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଉଦ୍ଧବ
  • ||
  • କାହିଁକି ମ୍ୟାଚରେ ପଛେଇଗଲା ଭାରତ ? କାରଣ କହିଲେ ବ୍ୟାଟିଂ କୋଚ୍
  • ||
  • ଭୂମିକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଆଣ୍ଡାମାନ-ନିକୋବର, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ତୀବ୍ରତା ୫.୦
  • ||
  • ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୪ ଦିନ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ଅଧିକ ଭିଜିବ ଏହି ସବୁ ଜିଲ୍ଲା
  • ||
  • ବୁମରାହଙ୍କ ପଡିଆ ଛାଡିବା ଟିମ୍‌କୁ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଦୁଇଟି ରିଭ୍ୟୁ ବରବାଦ କଲେ ପନ୍ତ
  • ||

ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା-୨’ ପାଇଁ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଫିସ୍ ନେଇଛନ୍ତି କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ପାରିଶ୍ରମିକ କେତେ ଜାଣନ୍ତୁ

21/05/2022 at 5:53 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୧।୫: ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଅଭିନୀତି ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା-୨’ ରିଲିଜ ହୋଇସାରିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମକୁ ଦର୍ଶକ ମଧ୍ୟ ବେଶ୍ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ହିଁ ୧୪ କୋଟି ଟଙ୍କା କଲେକସନ୍ କରିସାରିଲାଣି । ଏହା ୨୦୨୨ରେ ରିଲିଜ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରଥମ ଦିନର କଲେକସନ୍‌ରେ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ରହିଛି । ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ମୋଟା ଅଙ୍କର ଫିସ୍ ନେଇଛନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା-୨’ରେ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଲିଡ୍ ରୋଲ୍‌ରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ସବୁଠୁ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି । ଟାଇମ୍ସ ନାଓର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ପ୍ରାୟ ୧୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାରିଶ୍ରମିକ ଚାର୍ଜ କରିଛନ୍ତି ।

କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ । ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଠାରୁ ଫିସ୍ ଆଦାୟ କରିବାରେ କିଆରା ଦ୍ବିତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛନ୍ତି । ସେ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା-୨’ରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବୁଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା-୨’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି । ଟାଇମ୍ସ ନାଓର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ତବୁ ଏହି ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି ।

ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ରାଜପାଲ ଯାଦବ ଚିତାକର୍ଷକ କମେଡି ପାଇଁ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା । ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା-୨’ରେ ଛୋଟା ପଣ୍ଡିତ ଭୂମିକାରେ ରାଜପାଲ ଯାଦବ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବେଶ୍ ହସାଇଛନ୍ତି । ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ନିର୍ମାତାଙ୍କଠାରୁ ୧.୨୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି ।

ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରା ବଲିଉଡ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଚେହେରା । ସେ ପ୍ରତିଟି ଚରିତ୍ରରେ ଜୀବନ ଭରିଦେଇଥାନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ ଭୁଲେୟା-୨’ରେ ସଞ୍ଜୟ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ନିର୍ବାହ କରିଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ୭୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ନେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts