ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଟି-୨୦ସିରିଜ୍ : ରାହୁଲଙ୍କୁ ମିଳିପାରେ ଓ୍ବିକେଟ ରକ୍ଷକ ଦାୟିତ୍ବ

24/01/2020 at 11:13 AM

ଅକଲାଣ୍ଡ ୨୪।୦୧: ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଅକଲାଣ୍ଡର ଗ୍ରୀନ ପାର୍କରେ ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଟି-ଟେଣ୍ଟି ସିରିଜ ଆରମ୍ଭ । ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍ ଭାରତୀୟ ସମୟନୁସାରେ ଅପରାହ୍ନ ୧୨.୨୦ରେ ଖେଳାଯିବ । ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ୍‌ ଜିତି ଉଭୟ ଦଳ ନିଜ ନିଜର ସିରିଜ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି ।

ଭାରତୀୟ ଦଳ ଗତ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜରେ ଦମ୍‌ଦାର ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା । ଏବଂ ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଜାରି ରଖିବ ବୋଲି ଆଶାବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଅଧିନାୟକ । ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ ସିରିଜରେ ଖେଳାଳି ରିଷଭ ପନ୍ଥଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କୁ ଓ୍ବିକେଟ ରକ୍ଷକ କରାଇଥିଲେ । ଚଳିତ ସିରିଜରେ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଓ୍ବିକେଟ ରକ୍ଷକ କରିବେ ବୋଲି ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ ଏହାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଛନ୍ତି ।  ସେହିପରି ସଞ୍ଜୁ ସାମ୍‌ସମ ମଧ୍ୟ ଦଳକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଦେଖିବାର ହେଲେ ସଞ୍ଜୁ ସାମ୍ସନ କାହା ସ୍ଥାନରେ ଏକାଦଶରେ ସାମିଲ ହେବେ ।

ଭାରତୀୟ ଟିମ୍ ପୁଣି ଥରେ ଏହି ଗସ୍ତରେ ନିଜର ବୋଲିଂ ବିଭାଗକୁ ପରଖିବାକୁ ପଡିବ । ଚଳିତ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ସିରିଜରେ ଯୁବ ବୋଲରଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଭିତ୍ତି ଆଗମୀ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ବିଶ୍ବକପ୍ ପାଇଁ ଚୟନ କରାଯିବ । ଜସ୍‌ପ୍ରୀତ୍‌ ବୁମ୍‌ରାହ ଆଘାତ ସମସ୍ୟାରୁ ଫେରିବା ପରେ ବୋଲିଂରେ ପ୍ରଭାବ କମ୍‌ ରହିଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଚଳିତ ସିରିଜରେ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି । ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡରେ ଦ୍ରୁତ ବୋଲରଙ୍କୁ ସହାୟକ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ।

   Related Posts