suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

ବାଜିବ ସାହାନାଇ, ଆଜିଠୁ ରାହୁଲ-ଆଥିଆଙ୍କ ହଳଦୀ ଓ ସଙ୍ଗୀତ

21/01/2023 at 5:24 PM

ମୁମ୍ବାଇ: ଦୀର୍ଘଦିନର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ପଡିବ ଅବସାନ । ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହେବେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ୱିକେଟ୍ କିପର ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆଥିଆ ଶେଟ୍ଟୀ । ତିନିଦିନ ଧରି ବିବାହ ସେରିମନି ଚାଲିବାକୁ ଥିବା ବେଳେ ଆଜିଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ସମସ୍ତ ଆୟୋଜନ । ଏହି ଆୟୋଜନରେ କକଟେଲ ପାର୍ଟି, ମେହେନ୍ଦି ଏବଂ ହଲଦୀ ସମେତ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯିବ। ଏହା ପରେ ଜାନୁଆରୀ ୨୩ରେ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡିଙ୍କର ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି । ଏହି ବିବାହରେ କେବଳ ଅତି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନେ ସାମିଲ ହେବ । ବିବାହ ଗୋପନୀୟ ଭାବେ ସୁନୀଲ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଖଣ୍ଡାଲା ବଙ୍ଗଳାରେ ଆୟୋଜିତ ହେବ ।

ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଶନିବାର ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ କକଟେଲ ପାର୍ଟିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି । ଏହାପରେ ରବିବାର ଦିନ ମେହେନ୍ଦି ଏବଂ ହଲଦୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯିବ । ଏହି ଫଙ୍କସନରେ କେବଳ ପରିବାରର ଅତି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଯୋଗ ଦେବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶେଷ ଦିନ ଅର୍ଥାତ୍ ସୋମବାର ଦିନ ରାହୁଲ ଓ ଆଥିଆଙ୍କ ପଡିବ ହାତଗଣ୍ଠି ।

ଏହି ଖବର ପଢନ୍ତୁ- ସରିଲା ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ରାଧିକା ମର୍ଚ୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ନିର୍ବନ୍ଧ: ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଉତ୍ସବ ସମୟର ଫଟୋ

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ବିବାହ ପରେ ସୁନୀଲ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ କେ.ଏଲ୍ ରାହୁଲଙ୍କ ପରିବାରର ବାକି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପାଇଁ ଦୁଇଟି ବଡ ଭୋଜିର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଛି । ଉଭୟ ରିସେପ୍ସନ୍ ଭୋଜି ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ବାଙ୍ଗାଲୋରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏଥିରେ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ତାରକା ଖେଳାଳି, ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରିଟି, ବ୍ୟବସାୟୀ ଏବଂ ରାଜନେତାଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରିତ କରାଯିବ।

   Related Posts