suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ହଲିଉଡ୍‌ ଷ୍ଟାର କ୍ରର୍ଷ୍ଟି ଏଲେଙ୍କ ପରଲୋକ, ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି କ୍ୟାନସରରେ ଥିଲେ ପୀଡିତ

6/12/2022 at 1:33 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୬।୧୨: ହଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରର୍ଷ୍ଟି ଏଲେଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ। ଦୀର୍ଘଦିନ ଧରି କର୍କଟ ରୋଗ ସହିତ ସଂଘର୍ଷ କରୁଥିଲେ । ଶେଷରେ ୭୧ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ଅଲବିଦା କହିଛନ୍ତି। ଟିଭି କମେଡି ଶୋ ‘ଚିୟର୍ସ’ ରୁ ପରିଚୟ ପାଇଥିଲେ। ଏଲେଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ତାଙ୍କର ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ଟ୍ରୁ ଷ୍ଟିଭେନ୍ସନ୍ ଏବଂ ଲିଲି ପାର୍କର ଷ୍ଟିଭେନ୍ସନ୍ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି।

ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ଦୁଃଖିତ ଯେ ଆମ ମା କର୍କଟ ରୋଗରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ। ନିକଟରେ ତାଙ୍କର କର୍କଟ ରୋଗ ଡାୟଗ୍ରୋଜ୍‌ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ରହୁଥିଲେ। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସେ ଜଣେ ଅଦ୍ଭୁତ ମା ଏବଂ ଜେଜେମା ଥିଲେ । ତାଙ୍କ ପିଲାମାନେ କହିଛନ୍ତି, ଫ୍ଲୋରିଡାର ମଫିଟ କ୍ୟାନସର ସେଣ୍ଟରରେ ଏଲେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ମଫିଟ୍ କ୍ୟାନସର ସେଣ୍ଟରରର ଡାକ୍ତର ଏବଂ ନର୍ସଙ୍କ ଅବିଶ୍ୱସନୀୟ ଟିମ୍‌କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି।

ପରିବାର ତରଫରୁ କୁହାଯାଇଛି କି ଆମ ମା’ଙ୍କ ପ୍ରତି ଥିବା ଉତ୍ସାହ ତାଙ୍କ ପିଲା, ନାତି ସ୍ନେହ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବୁନି। ସେ ଯେଉଁ ସୁଖ ସହିତ ଜୀବନ ବିତାଇଥିଲେ ଆମେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରିପାରିବୁ ନାହିଁ । ସେ ଆମକୁ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଆମର ପ୍ରେରଣା ଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇଥିଲା ଯେ ଏହି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ପରିବାରର ଗୋପନୀୟତାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ୧୯୯୧ରେ, କମେଡି ଶୋ ‘ଚିୟର୍ସ’ ପାଇଁ ଏଲେଙ୍କୁ ଏମି ପୁରସ୍କାର ଏବଂ ଗୋଲଡେନ୍ ଗ୍ଲୋବ ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିଲା । ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ସିରିଏଲ୍‌ ଶୋ’ ପାଇଁ ବହୁତ ପୁରଷ୍କାର ପାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts