oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ: ଦୁର୍ଗାପୂଜା ପେଣ୍ଡାଲରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୩ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୬୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣ୍ଡପରେ ପୂଜା ପାଉଛନ୍ତି ଦୁର୍ଗତିନାଶିନୀ, ପୀଠରେ ମହାନବମୀ ପୂଜା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ସୋମବାରଠୁ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା, ୮ ପରେ ପୁଣି ଏକ ଘୂର୍ଣ୍ଣିବଳୟ
  • ||
  • ବରଗଡ଼ : ପଦ୍ମପୁର ବିଧାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ, ୬୪ ବର୍ଷରେ ଆଖିବୁଜିଲେ ବିଜୟ ରଞ୍ଜନ ସିଂ ବରିହା
  • ||

ଆଡ୍‌ଲ୍ଟ ସିନେମା କରୁଥିବା ଯୋଗୁଁ କିମ୍ ଜୋଙ୍ଗ ପ୍ରଥମ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ମାରିଥିଲେ ଗୁଳି, ପୁଣି ପଡିଥିଲେ ଚିୟରଲିଡରଙ୍କ ପ୍ରେମରେ

3/10/2019 at 3:41 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ୩|୧୦: ଉତ୍ତର କୋରିଆର ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ନେତା କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗଙ୍କ ସଂପର୍କରେ କିଛି ଅଜଣା କଥା ହୁଏତେ କେହି ଜାଣି ନଥିବେ। କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗ ସଂପର୍କରେ ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଉଣାଅଧିକେ ଜାଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ କିମ୍ ଜୋଙ୍ଗଙ୍କ ନିଷ୍ଠୁରତା ସଂପର୍କରେ ଜାଣନ୍ତୁ…

କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହେଉଛନ୍ତି  ଲି ସୋଲ୍‌ ଜୁ । ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଉତ୍ତର କୋରିଆର ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କମ୍‌ ଖବର ଆସିଥାଏ । କେତକ ବିଦେଶୀ ଗଣମାଧ୍ୟମର ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ୧୯୮୫ରୁ ୮୯ ମସିହା ମଧ୍ୟ​‌ରେ ରି ସୋଲ ଜୁ ଜନ୍ମ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ୨୦୦୫ ମସିହାରେ ଏସିଆନ ଆଥ୍‌ଲେଟିକ୍‌ ଚାମ୍ପିଆନସିପ୍‌ ସମୟରେ ସେ କ୍ୟାପିଟାଲ ସିଟି ପୋଙ୍ଗୟାଙ୍ଗକୁ ଯାଇଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସେ ଚିୟରଲିଡର ଭାବେ ସେଠାରେ ନିଜ ଦେଶର ଖେଳାଳଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ  କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ନେତା କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦେଖା ହୋଇଥିଲା।

୨୦୦୯ ମସିହାରେ କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗଙ୍କ ବିବାହ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ହୋଇଥିଲା। ବିବାହର ଠିକ୍ ଏକ ବର୍ଷ ପରେ ଅର୍ଥାତ ୨୦୧୦ ମସିହାରେ କିମ୍ ଜୋଙ୍ଗ ବାପା ହୋଇଥିଲେ। କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗ ଏହି ଖୁସି ଖବରକୁ ତାଙ୍କ ବିଶାଳ ସାମ୍ରାଜ୍ୟରେ ଘୋଷଣା କରି ନଥିଲେ। କିମ୍ ଜୋଙ୍ଗଙ୍କୁ ରି ସୋଲ ଜୁ ବିବାହ କରିବା ପର୍ବରୁ ସେ ଅର୍କେଷ୍ଟ୍ରାରେ ଗୀତ ଗାଉଥିଲେ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ହ୍ୟୁନ ସଙ୍ଗ-ଓ୍ବଲ ନାମକ ଯୁବତୀ କିମ ଜୋଙ୍ଗଙ୍କ ଗାର୍ଲ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ଥିଲେ। ହ୍ୟୁନ ସଙ୍ଗ-ଓ୍ବଲ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଗାୟିକା ଥିଲେ। ହ୍ୟୁନଙ୍କ ମ୍ୟୁଜିକାଲ ଗ୍ରୁପ ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମ ତିଆରି କରୁଥିଲେ। ଏହି କଥା ଜାଣିବା ପରେ କିମ୍‌ ଜୋଙ୍ଗ ତାଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ମାରି ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts