Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠଗଡ: ହଟିଲା କଟକଣା, ନୂଆ ବର୍ଷରୁ ବାବା ଧବଳେଶ୍ୱରଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିବେ ଭକ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ବାତ୍ୟାର ରୂପନେବ ଗଭୀର ଅବପାତ, ବର୍ଷାରେ ଭିଜିବ ଦକ୍ଷିଣ ଓଡିଶା
  • ||
  • ୧୭ ଜଣିଆ ରଣଜୀ ଟିମ୍ ଘୋଷଣା : ଶୁଭ୍ରାଂଶୁ ସେନାପତି ଅଧିନାୟକ, ୪ ନୂଆ ମୁହଁ
  • ||
  • ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ନକଲି ସୁନା ଦେଇ ଋଣ କରି ୫୨ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଘଟଣାର ପର୍ଦାଫାସ
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ରାଗିଂ ଘଟଣା, ୭ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ବହିଷ୍କାର କଲେ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ
  • ||

କିଆରା ନିଜ ବିବାହରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ EX ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଆଲିଆଙ୍କୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସାମିଲ୍‌

27/08/2022 at 7:36 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୭।୦୮: ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହର। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଶୋ’ କଫି ୱିଥ୍‌ କରଣ ଧମାଲ୍‌ କରୁଛି। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ, ବଲିଉଡର ସେଲିବ୍ରେଟମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ରୋଚକ ରହସ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଶୋ’ର ଅଷ୍ଟମ ଏପିସୋଡ୍‌ରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ସାହିଦ କପୁର ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ମଜା କରିଥିଲେ ।ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଶୋ’ରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି କହିଥିଲେ, ଯାହା ଶୁଣି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଏପିସୋଡ୍‌ରେ କିଆରା, ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ‘ବ୍ରାଇଡାଲ ସ୍କ୍ୱା଼ଡ୍‌ରେ’ରେ ସାମିଲ କରିବା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କରଣ ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ ସେ ଶେଷ ଥର କେବେ ଡେଟରେ ଯାଇଥିଲେ? କିଆରା ଉତ୍ତର ଦେଇଛନ୍ତି, ଗତ ରାତିରେ (ଏପିସୋଡର ସୁଟିଂ ପୂର୍ବରୁ)। ତା’ପରେ ଯେତେବେଳେ କରଣ ତାଙ୍କୁ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ବିଷୟରେ ପଚାରିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ଦୁଲହନ୍ ଟିମ୍‌ରେ କାହାକୁ ରଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ଏନେଇ କିଆରା କହିଥିଲେ, ‘ମୁଁ ମୋର ଦୁଲହନ୍ ଟିମ୍‌ରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କୁ ରଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ପାଏ। ସେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର।’ କିନ୍ତୁ କିଆରଙ୍କ ଉତ୍ତରରେ କରଣ ଟିକେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି, କାରଣ ସେ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଆଲିଆ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କିଆରାଙ୍କୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ‘ଶେରଶାହ’ ଫିଲ୍ମରେ ଏକାଠି କାମ କରିବା ପରେ କିଆରା ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଡେଟିଂ କରୁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଆଲିଆ ଏବଂ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ୨୦୧୨ ରେ କରଣଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର’ ସହିତ ଅଭିନୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେମାନେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ୍ କରିଥିଲେ।

   Related Posts