vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ମନେପକାଇ ଭାବୁକ ହେଲେ କିଆରା, କହିଲେ- ଆଜି ବି ମନେପଡେ ସେଦିନର କଥା

16/05/2022 at 12:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୬।୦୫ : ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡଭାନୀ । ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଭୁଲ୍‌ ଭୁଲେୟାଁ-୨’ କୁ ନେଇ ବେଶ୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋଶନ ପାଇଁ ସେ ଖୁବ୍‌ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ କିଆରା ତାଙ୍କ ସହ-ଷ୍ଟାର ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମନେ ପକାଇ ଭାବୁ ହୋଇଥିଲେ । କହିଥିଲେ ଆଜି ବି ସେଦିନର କଥା ମନେପଡେ । ‘ଏମଏସ ଧୋନି: ଦ ଅନଟୋଲ୍ଡ ଷ୍ଟୋରୀ’କୁ ନେଇ କିଛି ସେୟାର କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କିଆରା ଆଡଭାନୀ କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ କହିଥିଲି ତମ ଉପରେ ନିଶ୍ଚୟ ବାୟୋପିକ୍ ହେବ।

ଏ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଏବେ ଛୋଟ ବଡ ବିଷୟରେ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ଓ ତାଙ୍କର ସେହି ଦିନକୁ ମନେ ପକାଇ କହିଥିଲେ କି ଔରଙ୍ଗାବାଦ୍‌ରେ ଶୁଟିଂ ଚାଲିଥିଲା । ପ୍ରାୟତଃ ରାତି ୯ଟାରେ ପ୍ୟାକ୍‌ କରି ଫେରିଥିଲୁ। ଏହା ପରେ ପୁରା ରାତି ନଶୋଇବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଲୁ । କାହିଁକି ନା ତା ପର ଦିନ ଆମର ଭୋର ୪ଟାରେ ଫ୍ଲାଇଟ୍‌ ଥିଲା । ଏତେ ସବୁ ଭିତରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ବହୁତ କିଛି କହିଥିଲେ । ସେ ବ୍ୟାକ୍‌ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଡ୍ୟାନ୍ସରୁ କିପରି ଧୋନି ଚରିତ୍ର ହାସଲ କରିଥିଲେ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଲାଇଫ୍‌ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସେୟାର କରିଥିଲେ । କିଆରା ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଶୁଣିବା ପରେ କହିଥିଲେ ସୁଶାନ୍ତ ତମେ ଜଣେ ସଚ୍ଚୋଟ ମଣିଷ , ତୁମ ଉପରେ ଦିନେ ବାୟୋପିକ୍ ନିଶ୍ଚୟ ହେବ ।

କିଆରାଙ୍କ କାମ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଆନିସ୍ ବାଜମିଙ୍କ ଭୁଲ୍‌ ଭୁଲେୟାଁ -୨ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିବେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବରୁଣ ଧାୱନ, ଅନିଲ କପୁର ଏବଂ ନୀତୁ କପୁରଙ୍କ ସହ ଫିଲ୍ମ ‘ଜୁଗ୍ ଜୁଗ୍ ଜିଓ’ରେ ଏକ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

   Related Posts