AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଆଲିଶାନ ଘର ଖୋଜୁଛନ୍ତି କିଆରା-ସିଦ୍ଧାର୍ଥ, ବିବାହ ପରେ କରିବେ ଗୃହ ପ୍ରବେଶ

14/01/2023 at 10:56 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୪।୦୧: ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏକ ମିଶନ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ସେ ନିଜକୁ ଏକ ଆକ୍ସନ୍ ହିରୋ ଅବତାରରେ ଦେଖିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରାଙ୍କ ବିଷୟରେ ନୂଆ ନୂଆ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଉଭୟ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଫେବୃଆରୀ ମାସରେ ଉଭୟ ରାଜସ୍ଥାନର ଏକ ଦୁର୍ଗରେ ସାତ ଫେରା ନେବେ। କିନ୍ତୁ ନିକଟରେ ଯେତେବେଳେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ କିଆରା ସହିତ ବିବାହ ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା, କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜେ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ । ଏନେଇ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ନୁହେଁ, ବରଂ ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଗୁଜବ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି।

ହେଲେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କିଛି ବି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇନାହିଁ । ଦୁହିଁଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ସୂଚନା ମିଳିନାହିଁ। ଏହି କପଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅର୍ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି । ଫିଲ୍ମ ‘ଶେରଶାହା’ ପରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରା ମଧ୍ୟ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲି ଯାଇଛି। ଏପରିକି ଉଭୟ ଘର କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି। ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ଗୋଟିଏ ଘରକୁ ଯିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନେ ଗୃହ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ତାଙ୍କୁ ଏକ ଲଗଜରୀ ଘର ଦରକାର । ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି କାମ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଅଛି । ଦୁହେଁ ବହୁତ ଖୋଜା ଖାେଜି କରୁଛନ୍ତି ।

କିଆରାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ , କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଲାଲ୍ ବିବାହ ପୋଷାକରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଏହା ଏକ ବ୍ରାଣ୍ଡ ସୁଟ୍ ଥିଲା, ଯାହା କିଆରା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିଲା । କୁହାଯାଏ ଏହି ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ ବଡ ବଡ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ସୁଟ କରନ୍ତି।  ସେ ନିଜ ବିଜ୍ଞାପନ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହାକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତି । କିଆରା ପୂର୍ବରୁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ଏବଂ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ମଧ୍ୟ ସମାନ ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା।

   Related Posts