Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

୨’ଡିସେମ୍ଵରରେ ବିବାହର ଘୋଷଣା କରିବେ କିଆରା ! ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଦେଖି ଫ୍ୟାନ୍ସ ଉତ୍ସାହିତ

28/11/2022 at 11:21 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୧୧: ବଲିଉଡର ଚୁଲବୁଲି ଅଭିନେତ୍ରୀ କିଆରା ଆଡଭାନୀ। ସେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଲାଇମ୍ ଲାଇଟ୍ରେ ରହିଥାନ୍ତି। କିଆରାଙ୍କ ନାମ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ସହ ଜଡିତ। ଉଭୟ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଦାବି କରାଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିବା ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି । ଏଥି ସହିତ କିଆରାର ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ନେଇ ନାନା କଳ୍ପନା କରାଯାଉଛି।

ନିକଟରେ କିଆରା ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ କିଆରା ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ଦେଖାଉଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓଟି କିଛି ସେକେଣ୍ଡର କିନ୍ତୁ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଶୈଳୀ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ । ଭିଡିଓର କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ! ଶୀଘ୍ର ଆସୁଛି … ଦେଖୁଥାନ୍ତୁ … ୨ ଡିସେମ୍ବର ‘।

କିଆରାଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବାୟୁ ପରି ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏବେ ଅନୁମାନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଘୋଷଣା କରିବାକୁ ବୋଧ ହୁଏ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ କମେଣ୍ଟରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହର ବିଷୟ ପୁରୁଣା ହୋଇଯାଇଛି। ସମଗ୍ର ଦେଶ ଏହା ଜାଣନ୍ତି । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବିବାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଦାବି କରାଯାଉଛି ଯେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ କିଆରାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଶେର ଶାହା’ ସେଟରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଉଭୟଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ କେମେଷ୍ଟ୍ରି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କିନ୍ତୁ ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି। କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଏବଂ କିଆରାଙ୍କ ବ୍ରେକଅପ୍ର ଗିଜବ ଖବର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା।

   Related Posts