suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟାଙ୍ଗୀ: ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ଜଣେ ମୃତ, ଧାନ ଗଦା ସଜାଡି ରଖୁଥିବାବେଳେ ଦଳିଦେଲା ଦନ୍ତା
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ବହିରା ଛକରେ ସିରିଜ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା, ୫ ବାଇକ୍‌କୁ ପିଟି ହୋଟେଲରେ ପଶିଲା ସ୍କର୍ପିଓ
  • ||

କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଏହି କାମରେ ଭଡକିଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା! ଇନଷ୍ଟାରେ ଭାଇରାଲ ହେଲା ଚାର୍ଟ

16/08/2022 at 10:09 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୬/୦୮: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଯୋଡି ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଯୋଡି ମଧ୍ୟରେ ଗଣାଯାଏ । ଏମାନଙ୍କ ଡେଟିଂକୁ ନେଇ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଖବର ଆସୁଛି । କିଛିଦିନ ତଳେ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ ପରେ ପୁଣିଥରେ ପ୍ୟାଚ୍ ଅପ୍ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଥିଲା । ଏବେ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କର ସଂପର୍କକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଛି ।

କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଭଡକିଲେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ?
ସେୟାର ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ କାହାର ହାତ ଥିହା ନଜର ଆସୁଛି । ଯେତେବେଳେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିପାରିନଥିଲେ । ଭିଡିଓରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ । ଯେଉଁଥିରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଅପମାନିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରିଥିଲେ । କୌତୁକିଆ କଥା ହେଉଛି ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି । ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଅନଲାଇନ୍ ଚାଟ୍‌କୁ ପୁରା ଉପଭୋଗ କରିଛନ୍ତି ।
ସିଦ୍ଧାର୍ଥ-କିଆରାର ଲାଇଭ୍ ‘ନୋକ୍‌ଝୋକ୍’
କିଆରା ଆଡଭାନୀ ସେୟାର କରିଥିବା ଭିଡିଓରେ ସେ ଇଣ୍ଡିଆ ଗେଟ୍ ସାମ୍ନାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । କେହି କେହି ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ତ୍ରିକୋଣକୁ ଉତ୍ତୋଳନ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କେହି ନୁହଁନ୍ତି ଯାହାଙ୍କୁ କିଆରା କ୍ରପ୍ କରିଛନ୍ତି । ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା କିଆରା ଆଡଭାନୀଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ଏକ ଓ୍ୱିଙ୍କ୍ ଇମୋଜି ଦେଇଛନ୍ତି । ଲେଖିଛନ୍ତି – ମୋତେ କଟ୍ କରିଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ ।
ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟକୁ କିଆରାଙ୍କ ଉତ୍ତର:
ସିଦ୍ଧାର ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କିଆରା ଆଡଭାନୀ ମଧ୍ୟ ଏକ ମଜାଳିଆ ଢଙ୍ଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରି ଲେଖିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓରେ ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଅଛି । ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଏବଂ କିଆରା ଆଡଭାନୀ କୌଣସି ସଂପର୍କରେ ଥିବା ସତ୍ୟତାକୁ କେବେ ଗ୍ରହଣ କରିନାହାଁନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ‘ଶେର୍ ଶାହା’ ପରଠାରୁ ଦୁହିଁଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ହେବାର ଖବର କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି ।

   Related Posts