scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଖଵାଲା ଡବଲ ମର୍ଡର ଘଟଣା : ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା ଅଭିଯୁକ୍ତ

18/01/2019 at 5:24 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮/୧ : ପଶ୍ଚିମ ଦିଲ୍ଲୀର ଖ୍ବାଲା ଅଂଚଳରେ ପାଣି ବୋତଲ ପଡିଯିବା ଯୋଗୁଁ ହୋଇଥିବା ବଚସା ଏବଂ ସେହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବୁଧବାର ଦିନ ହୋଇଥିବାମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାକୁ ନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଛି |

ବୁଧବାର ହୋଇଥିବା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ଘଟଣା ପରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଅଂଚଳରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି | ଅଭିଯୁକ୍ତ ପ୍ରଥମେ ସୁନିତାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା, ପରେ ସୁନିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପୁଅକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା | ବାପା ପୁଅଙ୍କୁ ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା | ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ସୁନିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ତାଙ୍କ ପୁଅ ଆକାଶଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଙ୍କଟାପର୍ଣ୍ଣ ରହିଛି | ମୃତ ସୁନିତାଙ୍କର ୪ ପୁଅଝିଅ | ବାପା ମା’ଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ୧୦ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅମନ, ୧୭ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଆକାଶ ଏବଂ ୬ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଖୁସି ଅନାଥ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ସବୁଠାରୁ ବଡ ଝିଅ ଖୁସବୁଙ୍କ ବିବାହିତା | ତାଙ୍କ ବୟସ ୧୯ ବର୍ଷ | ଖୁସବୁ ଏହି ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡର ଜଣେ ମାତ୍ର ମୁକସାକ୍ଷୀ |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମୃତ ସୁନିତାଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ଛାତ ଉପରେ ଖେଳୁଥିବାବେଳେ ଏକ କୋଲ୍ଡ ଡ୍ରିଙ୍କ ବୋତଲ ଆଜାଦର ଚାଳ ଉପରେ ପଡିଯାଇଥିଲା |ବାହାରକୁ ବାହାରି ଆଜାଦ ପିଲାଙ୍କୁ ଏବଂ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲା | ଏହାସହ ପଡୋଶୀଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରିଦେବାକୁ ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲା | ପିଲାଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବା କଥାକୁ ନେଇ ସୁନିତା ବିରୋଧ କରିଥିଲେ | ପୋଲିସ ପହଂଚି ମାମଲାକୁ ଶାନ୍ତ କରିଥିଲା |

ପୁଣି ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଚସା ହୋଇଥିଲା | ବଚସା ସମୟରେ ମହମ୍ମଦ ଆଜାଦ ଏକ ମାଂସ କଟା ଚାପଡ଼ରେ ସୁନିତା, ତାଙ୍କ ପତି ଓ ପୁଅ ଉପରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା | ଆକ୍ରମଣ ପରେ ଆଜାଦ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି |

ଖୁସବୁଙ୍କ ଶାଶୂଘର ଆଗ୍ରାରେ | ସେ ବର୍ତମାନ ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ | ରବିବାର ଦିନ ସେ ନିଜ ମା ଘରକୁ ଆସିଥିଲେ | ସୁନିତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ଆଜାଦ ଦୁଇ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିଲା |

ଖୁସବୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ତାଙ୍କ ମା ସୁନିତା ଗଳି ମୁହଁ ଦୋକାନରୁ କିଛି ଜିନିଷ କିଣାକିଣି କରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ଆଜାଦ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଅଭଦ୍ର ଭାଷାରେ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲା | ସୁନିତା ଘରର ଗେଟ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇ ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ପୁଅକୁ ଶୀଘ୍ର ମୋବାଇଲ ନେଇ ଆସିବାକୁ କହିଥିଲେ | ଏହାସହ କହିଥିଲେ ଯେ, ଶୀଘ୍ର ମୋବାଇଲ ନେଇକି ଆସ ପୋଲିସକୁ ଫୋନ କରିବାର ଅଛି | ଏହାପରେ ସୁନିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବିରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତର କବାଟ ଖଟଖଟ କରି ବାହାରକୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ | ବିରୁର ଆବାଜ ଶୁଣି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାଂସ କଟା ଛୁରୀ ନେଇ ଘର ଭିତରୁ ବାହାରି ସିଧା ଆକାଶ ପେଟରେ ଭୁସି ଦେଇଥିଲା | ଏହାପରେ ବିରୁଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା |

ସୁନିତା ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ଏକ ଇଟାରେ ଉଠାଇବାରୁ ସେ ସୁନିତାଙ୍କ ପେଟରେ ମଧ୍ୟ ଛୁରୀ ଭୁସି ଦେଇଥିଲା | ବାପା ମା ଏବଂ ପୁଅ ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଛଟପଟ ହେଉଥିଲେ | ଏସବୁ ଦେଖି ୫ ମାସର ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଖୁସବୁ ସାନ ଭଉଣୀ ଖୁସିକୁ ସାଙ୍ଗରେ ଧରି ଜୀବନ ବିକଳରେ ସେହି ସ୍ଥାନରୁ ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଥିଲା | ସେ ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ ତାଙ୍କ ବାପା ମା ଏବଂ ଭାଇକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ | କିନ୍ତୁ କେହି ବି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନଥିଲେ | ବରଂ ସମସ୍ତେ ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ବିରୁ, ସୁନିତା ଏବଂ ଆକାଶଙ୍କୁ ଗୁରୁ ଗୋବିନ୍ଦ ସିଂ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା ଏବଂ ଖୁସବୁ, ଖୁସିକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା | ଗୁରୁବାର ଦିନ ପୋଲିସ ଯଖିରା ଅଂଚଳରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ଗିରଫ କରିଛି | 

   Related Posts