ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

KKK-12 ୱିନର ହେଲେ ତୁଷାର କାଲିଆ, ଟ୍ରଫି ସହ ହାତେଇଲେ ଦାମୀ କାର

26/09/2022 at 7:58 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୬।୦୯: ରବିବାର ଅର୍ଥାତ୍ ଗତକାଲି ରାତିରେ ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡିର ଫାଇନାଲ୍ ଏପିସୋଡ୍ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ତାହା ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର ଥିଲା । ଯେଉଁଠାରେ ଫାଇନାଲ୍ ପାଇଁ ତିନୋଟି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଥିଲେ । ତୁଷାର କାଳିଆ, ଫୈଜୁ ଏବଂ ଜନ୍ନତ ପରସ୍ପର ସହ ଟକ୍କର ଦେଇଥିଲେ। ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ସର୍କସ’ର ଅଭିନେତା ରଣଭୀର ସିଂ, ବରୁଣ ଶର୍ମା, ଜନି ଲିଭର ଏବଂ ସଞ୍ଜୟ ମିଶ୍ରଙ୍କ ଅଭିନେତାମାନେ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାଲରେ ଅତିଥି ଭାବରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଜୁଲାଇ ୨ରେ ଏହି ଶୋ’ର ପ୍ରିମିୟର ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରାୟ ଅଢେଇ ମାସ ପରେ ଶୋ’ର ବିଜେତା ମିଳିଛି। ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ତୁଶାର କାଲିଆ ଏହି ସିଜିନ୍ର ଟ୍ରଫି ଜିତିଛନ୍ତି। ତୁଷାରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଫୈଜୁ ଏବଂ ମୋହିତ ଫାଇନାଲ ଷ୍ଟଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଟପ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ହେଲେ ତୁଷାର କାଳିଆ, ରୁବିନା ଦିଲାୟକ, ଜନ୍ନତ ଜୁବେର, ଫୈଜୁ ଶେଖ ଏବଂ ମୋହିତ ମଲିକ। ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ରୁବିନା ପ୍ରଥମେ ବାହାରକୁ ଆସିଥିଲେ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ରାଉଣ୍ଡରେ ଜନ୍ନତ ବାହାରିଥିଲେ। ଏହିପରି ଭାବରେ ଶୋ’ରେ ତୁଶାର, ମୋହିତ ଏବଂ ଫୈଜୁଙ୍କ ସହ ଟପ୍-୩ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଫାଇନାଲ୍ ଷ୍ଟଣ୍ଟରେ ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଟକ୍କର ହୋଇଥିଲା । ସିଜନ୧୨ ଟ୍ରଫି ଜିତିବା ପାଇଁ ତୁଷାର ମୋହିତ ଏବଂ ଫୈଜୁ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲେ । ଟ୍ରଫି ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କୁ ୨୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ମାରୁତି ସୁଜୁକି ସ୍ଵିଫ୍ଟ କାର ଦିଆଯାଇଥିଲା।

   Related Posts