suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

‘KGF-3’ରେ ୟଶ କରିବେନି ରକି ଭାଇ ରୋଲ ! ମେକର୍ସ କହିଲେ ଏମିତି, ଫ୍ୟାନ୍ସ ହୋଇଗଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

9/01/2023 at 9:51 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୯।୦୧: ସାଉଥ୍‌ ସୁପରଷ୍ଟାର ତଥା ଅଭିନେତା ୟଶଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର KGF ଏବଂ KGF-୨ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ଯାହା ବ୍ଲକବଷ୍ଟର ହିଟ୍ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଫିଲ୍ମର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗ ସୁପର ହିଟ୍ ହେବା ପରେ ଏବେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ପାର୍ଟ-୩କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ଯଦି କିଛି ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଏ। ତେବେ କେଜିଏଫ୍‌-୫ରେ ସୁପରଷ୍ଟାର ୟଶ ରହିବେ ନାହିଁ। ଆଜ୍ଞା ହଁ ଏହି ଖବର ୟଶଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ହୋଇପାରେ ।

କହିବାକୁ ଗଲେ କେଜିଏଫ୍‌-୨ର ଶେଷରେ, ରକି ସମସ୍ତ ଗୁପ୍ତଧନ ଲୁଚାଇ ରଖାଯାଏ। ଅନେକ ପ୍ରଶଂସକ ସେହି ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ କେଜିଏଫ୍-୩ ଏକ ପ୍ରିକ୍ୱେଲ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହୋଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ରକିଙ୍କ ପିଲାଦିନର କାହାଣୀ ଏହି ପ୍ରଥମ ପାର୍ଟରେ ଦେଖାଯାଇଛି ଏବଂ ପାର୍ଟ-୨ରେ କେଜିଏଫକୁ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ପାର୍ଟ-୩ କ’ଣ ହେବ ତାହା ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ।

କେଜିଏଫ୍ ପାର୍ଟ-୩ କେବେ ରିଲିଜ୍‌ ହେବ?

କିନ୍ତୁ ଏଠାରେ ପାର୍ଟ-୩ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ପାର୍ଟ-୫ ବିଷୟରେ ଆସିଛି। ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, କେଜିଏଫ୍ ନିର୍ମାତା କହିଛନ୍ତି, ‘କେଜିଏଫ୍ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜରେ ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ପଞ୍ଚମ ଭାଗ ପରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଅଭିନେତା ରକି ଭାଇ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିପାରନ୍ତି, ଯେପରି ଜେମ୍ସ ବଣ୍ଡ ସିରିଜରେ ହିରୋମାନେ ବଦଳୁଥିଲେ।’ କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୨୬ ମସିହାରେ KGF ର ପାର୍ଟ-୩ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିପାରେ।

   Related Posts