vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଚଳିତ ବର୍ଷର ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ, ମୋଟ୍ ପାସ୍ ହାର ୯୦.୫୫ ପ୍ରତିଶତ
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୦୧ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଘରୋଇ ଗ୍ୟାସ୍ ସିଲିଣ୍ଡର ହେଲା ମହଙ୍ଗା, ସିଲିଣ୍ଡର ପିଛା ବଢିଲା ୫୦ ଟଙ୍କା
  • ||
  • ଷ୍ଟିଲ ସିଟିରେ ୩୧୧ କୋଟିର GST ଠକେଇ, ବନ୍ଧାହେଲେ ୫ ବ୍ୟବସାୟୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରଶ୍ମିରେଖାଙ୍କ ପୁରୁଷବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା, ରାଉରକେଲାରୁ ମିଳିଲା ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ
  • ||

ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ୧୨ ଶହ କୋଟି ରୋଜଗାର କଲାଣି ୟଶଙ୍କ ଫିଲ୍ମ, ରାଜାମୌଲିଙ୍କ RRRକୁ ବି ପଛରେ ପକାଇଲା

17/05/2022 at 10:12 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୧୭/୦୫: ରକିଂ ଷ୍ଟାର୍ ୟଶଙ୍କ ଫିଲ୍ମ KGF ଅଧ୍ୟାୟ ୨ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ପାଞ୍ଚ ସପ୍ତାହ ବିତିଗଲା । କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଏବେ ସୁଦ୍ଧା ରେକର୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ୧୨୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ପାର୍ କରିଛି । ଏହା ସହିତ, KGF 2 ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ RRR କୁ ପଛରେ ପକାଇଛି ।

ବାଣିଜ୍ୟ ବିଶ୍ଳେଷକ ମୋରେଲ ବିଜୟବାଲା ଟ୍ୱିଟ କରି ଏହି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରୁ ପଞ୍ଚମ ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ KGF ଅଧ୍ୟାୟ ୨ର ରୋଜଗାରର ବିବରଣୀ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା ସହିତ ଏହାର ହିନ୍ଦୀ ସଂସ୍କରଣ ଭାରତୀୟ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୪୨୭.୦୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି । KGF ୨ ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ୧୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ ରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା ।

ଭାରତରେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ଏହା ଭାରତରେ ୧୩୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ, KGF-୨ର ବିଶ୍ୱବ୍ୟାପୀ ସଂଗ୍ରହ ହୋଇଛି ୧୨୦୦.୭୬ କୋଟି ଟଙ୍କା । ଏହା ସହିତ ଏହାର ହିନ୍ଦୀ ସଂସ୍କରଣ ଭାରତୀୟ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୪୨୭.୦୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି । ଏଥି ସହିତ, ବିଶ୍ୱର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ଏହା ୭୨୦.୩୧ କୋଟି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିଛି ।

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ମାତା ବିଜୟ କିରାଗାଣ୍ଡୁର ନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ କେଜିଏଫ୍ ଅଧ୍ୟାୟ ୩ ଖୁବଶୀଘ୍ର ରିଲିଜ ହେବ । ଏହାର ସୁଟିଂ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୨ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ୨୦୨୪ରେ ହେବ । ନିର୍ମାତା ବିଜୟ ସେ କହିଥିଲେ,’ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ପ୍ରଶାନ୍ତ ନୀଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲାରଙ୍କ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି । ୩୦-୩୫ ପ୍ରତିଶତ ସୁଟିଂ ଶେଷ ହୋଇଛି ।

ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଆସନ୍ତା ସପ୍ତାହରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ । ସଂଖ୍ୟାଗୁଡିକ ଏହାକୁ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବରରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି । ତେଣୁ ଆମେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଅକ୍ଟୋବରରେ KGF ପାଇଁ ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରାଯିବ । ଆମର ଆଶା ୨୦୨୪ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ।

   Related Posts