vridhi excotica
ori homes
vridhi excotica
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ବଢୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୨୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮୯୩୦ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଇଂଲଣ୍ଡରେ ଜନ୍ମଦିନ ପାଳିଲେ ଧୋନୀ, କାଟିଲେ କେକ୍ : ପତ୍ନୀ ସାକ୍ଷୀ ସେୟାର କଲେ ଭିଡିଓ
  • ||
  • କେବଳ ସ୍ପାଇସଜେଟ୍ ନୁହେଁ, ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନୀର ବିମାନରେ ମଧ୍ୟ ବଢୁଛି ତ୍ରୁଟି : ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ସୁରକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା
  • ||
  • ୪୧ ବର୍ଷରେ ପାଦ ଦେଲେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ କୁଲ୍ : ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ଜିତାଇଥିଲେ ଦିନିକିଆ ଓ ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍
  • ||
  • ଜନ୍ମଦିନରେ ଓ୍ୱିମ୍ବଲଡନ୍ ଦେଖିବାକୁ ପହଁଚିଲେ ମାହି, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଫଟୋ
  • ||

ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ମାରିଥିଲେ, ୩ଜଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଆଜୀବନ ଜେଲ୍ ଦଣ୍ଡ, ୧୨ଜଣ ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ

31/08/2020 at 3:11 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୩୧।୦୮: ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ରାୟ ପ୍ରକାଶ । ରାୟ ଶୁଣାଇଲେ କେନ୍ଦୁଝର ଏଡିଜେ କୋର୍ଟ । ମାମଲାରେ  ତିନି ଜଣ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିବା ସହ ଆଜୀବନ କାରାଦଣ୍ଡାଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ମାନ୍ୟବର କୋର୍ଟ । ଏହାସହିତ ୧୨ ଜଣଙ୍କୁ  ନିର୍ଦ୍ଦୋଷରେ ଖଲାସ କରିଛନ୍ତି କେନ୍ଦୁଝର ଏଡିଜେ କୋର୍ଟ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ୨୦୧୪ ମସିହା ଅକ୍ଟୋବର ମାସ ୯ତାରିଖ ଦିନ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ବାଂଶପାଳ ବ୍ଲକର ଶାହାରପୁର ଗାଁରେ ଜଣ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରାଯାଇଥିଲା । ଦମ୍ପତ୍ତି ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଦେହୂରୀ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜେମା ଦେହୂରୀଙ୍କୁ ଗାଁରେ କିଛି ଲୋକେ ଗୁଣି ଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଘରେ ପଶି ଅତି ବିଭତ୍ସ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ । ଏନେଇ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ସମୟରେ ୧୮ ଜଣଙ୍କର ସାକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ପରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୧୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ।

ତେବେ ଘଟଣାକୁ ପାଖାପାଖି ୬ବର୍ଷ ହୋଇଯାଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ଆଜି ମାମଲାରେ ରାୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ମାନ୍ୟବର କୋର୍ଟ ଆଜି ରାୟ ଶୁଣାଣି କରି ୧୨ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୋଷରେ ଖଲାସ କରିବା ସହ ୩ ଜଣଙ୍କୁ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ୩ ଜଣଙ୍କୁ ୪୫୦ ଓ ୩୦୨ ଦଫାରେ ଆଜାବନ କାରାଦଣ୍ଡ ସହ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜୋରିମାନା ନେଇ ରାୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । ଯଦି ଜୋରିମାନ ଅନାଦେୟ  ହେବ , ତେବେ ଅଧିକ ୬ ମାସ ଜେଲ ଦଣ୍ଡାଦେଶ ମଧ୍ୟ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ହେଲେ ଗୌତମ ପଣ୍ଠେଇ , ମିଟି ମଲ୍ଲୀକ ଓ ବସ’ ଦେହୂରୀ । 

   Related Posts