suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ମୁରୈନାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା, ଏୟାରଫୋର୍ସର ସୁଖୋଇ-୩୦ ଓ ମିରାଜ୍-୨୦୦୦ ଫାଇଟର ଜେଟ୍ କ୍ରାସ୍
  • ||
  • ଜେରୁଜେଲମ୍‌ରେ ପ୍ରାର୍ଥନାସ୍ଥଳରେ ଆତଙ୍କୀ ହମଲା, ଗୁଳିମାଡ଼ରେ ୮ମୃତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର: ବୋଲେରୋ ଓ ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ୩ ମୃତ ଗୁରୁତର
  • ||

KBC-14: ପ୍ରତି ଏପିସୋଡ୍‌ ପାଇଁ ବିଗ୍‌ ବି କରନ୍ତି ଏତିକି କୋଟି ଚାର୍ଜ

19/08/2022 at 10:29 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୦୮: ସୋନି ଟିଭିର ଲୋକପ୍ରିୟ କୁଇଜ୍‌ ଶୋ ‘କୌନ ବନେଗା କରୋଡ ପତି’।  ଦର୍ଶକ ଏହି ଶୋ’କୁ ନେଇ ଖୁବ୍‌ ଉତ୍ସାହିତ ଅଚନ୍ତି । ୨୦୦୦ ମସିହାରୁ ଏହି ଶୋ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବା ସହିତ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିଆସୁଛି । ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଶୈଳୀରେ ପରିଚିତ କରାନ୍ତି । ଏହି ଶୋ’ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଁ ବିଗ୍ ବିଙ୍କର ଏକ ବଡ଼ ଅବଦାନ ରହିଛି। ଏଥିପାଇଁ ସେ ମଧ୍ୟ ଏକ ବଡ ଫି ଆଦାୟ କରନ୍ତି । ସିଜିନ୍‌ ୧୪ ଆରମ୍ଭ ପୂର୍ବରୁ, ଶୋ’ର ସ୍ଵତନ୍ତ୍ର ପ୍ରୋମୋ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ପ୍ରୋମୋ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିଛି।

ସବୁଥର ପରି ଏଥର ମଧ୍ୟ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ଏକ ଧମାକାଦାର୍‌ ଅନ୍ଦାଜ୍‌ରେ ଏହି ସିଜିନ୍‌କୁ ହୋଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୩ଟି ସିଜିନ୍‌କୁ ସଫଳତାର ସହ ଆୟୋଜନ କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସ୍ଥାନରେ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ହୋଷ୍ଟ କଳ୍ପନା କରାଯାଇ ପାରିବ ନାହିଁ । କିନ୍ତୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ପ୍ରତ୍ୟେକ ସିଜିନ୍‌ରେ ଅମିତାଭଙ୍କ ଫି ମଧ୍ୟ ବଢିଥାଏ। ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ‘କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତି’ର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଏପିସୋଡ ପାଇଁ ୪ରୁ ୫ କୋଟି ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଛନ୍ତି।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେତେବେଳେ କେବିସି ୨୦୦୦ ମସିହାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ ଅମିତାଭ ୨୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରୁଥିଲେ। ପ୍ରଥମ ସିଜିନ୍‌ ହିଟ୍ ହେବା ମାତ୍ରେ ବିଗ୍ ବି ଫି କୁ ୧ କୋଟି ଟଙ୍କାକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ଅଷ୍ଟମ ସିଜିନ୍‌ରେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଫି ୨କୋଟି ଯାଏଁ ଥିଲା। ଗତ ସିଜିନ୍‌ରେ ଅର୍ଥାତ୍ ‘କେବିସି -୧୩’ ରେ ଏହା ୩.୫ କୋଟି କରିଥିବାବେଳେ ଏବେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଏପିସୋଡ୍ ପାଇଁ ୪-୫ କୋଟିକୁ ବୃଦ୍ଧି କରିଛନ୍ତି।

   Related Posts