AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ହେଲା ୭୦ ମିଲିୟନ ଫଲୋର୍ସ, ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

26/01/2023 at 9:38 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୬।୦୧: ବାର୍ବିଡଲ୍‌ ତଥା କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫଲୋର୍ସ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କୁ ୭୦ ମିଲିୟନ ଫଲୋର୍ସ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହାର ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧିରେ ଖୁସି ପ୍ରକାଶ କରି ସେ ନିଜ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଇଥିଲେ। ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଠାରୁ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ।

କ୍ୟାଟ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିଥିବା ଫଟୋରେ ସେ ନୀଳ ଜିନ୍ସ ସହିତ ଏକ ଧଳା ଟି-ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ସେ ନିଜ ଘରେ ପୋଜ୍ କରିବା ସମୟରେ କେଶ ଖୋଲା ରଖିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ହାତରେ ଏକ ‘ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ୍’ ସହ ପୋଜ୍‌ ଦେଇଥିଲେ।  କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ, “ତୁମକୁ ଏଠାରେ ଦେଖୁଛି …… ମୋର ୭୦ ମିଲିୟନ୍ # ଇନଷ୍ଟାଫାମିଲି।” ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜୋୟା ଅଖତରଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଫଟୋ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ।

ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ୨୦୦୩ ମସିହାରେ ଫିଲ୍ମ ‘ବୁମ୍’ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ। ସେ ଟାଇଗର ଜିନ୍ଦା ହୈ, ରାଜନୀତି, ଧୁମ-୩, ଏକ ଥା ଟାଇଗର, ଅଜାବ ପ୍ରେମ କି ଗଜବ କାହାନି, ବ୍ୟାଙ୍ଗ ବ୍ୟାଙ୍ଗ, ସୁରିୟବଂଶୀ, ନମସ୍ତେ ଲଣ୍ଡନ ଭଳି ଅନେକ ସିନେମାରେ ଅଭିନୟ କରି ପ୍ରଶଂସକ ହୃଦୟ ଜିତିଛନ୍ତି । ଦର୍ଶକମାନେ ତାଙ୍କ ନୂଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି।

   Related Posts