scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

Google Most Searched Asian 2022: ଆଲିଆ, ଦୀପିକାଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା

17/12/2022 at 12:24 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୭।୧୨: ବଲିଉଡ୍‌ର ବାର୍ବି ଡଲ୍‌ ତଥା ବ୍ୟୁଟି କୁଇନ୍ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌। ନିଜର ଅଭିନୟ ଏବଂ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସେ ହଜାର ହଜାର ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। ସେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଗୁଗୁଲର ମୋଷ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚ ଏସିଆନ ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ପଛରେ ପକାଇ ଏହି ତାଲିକାରେ ସେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି। କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଭାରତୀୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଅଛନ୍ତି।

ଏଥି ସହିତ କ୍ରିକେଟର ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ତାଲିକାରେ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି। ଏହି ତାଲିକାରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ, ପ୍ରିୟଙ୍କା ଚୋପ୍ରାଙ୍କ ପରି କ୍ୟାଟ୍ରିନା ବଲିଉଡର ଅନ୍ୟ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଛାଡିଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ଖବର ଜାଣି ବହୁତ ଖୁସି ହେବା ସହ ସମସ୍ତେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିନନ୍ଦନ ଜଣାଇଛନ୍ତି । କହିବାକୁ ଗଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଥିଲା ।

ଚଳିତ ବର୍ଷ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ‘କେ ବିୟୁଟି’ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା। ଏହା ସହିତ ସେ ଗତ ବର୍ଷ ଶେଷରେ ଭିକିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। କହିବାକୁ ଗଲେ ନିକଟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ନାୟିକା ଫେମିନା ବିୟୁଟି ଆୱାର୍ଡରେ ବିୟୁଟି ଏଣ୍ଟରପ୍ରାଇଜର୍ ଆୱାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ପାଇଥିଲେ । ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ନିକଟରେ ଫିଲ୍ମ ଫୋନ୍‌ ଭୂତ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ଏକ ହରର କମେଡି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର । ଯେଉଁଥିରେ ସିଦ୍ଧାନ୍ତ ଚତୁର୍ବେଦୀ ଏବଂ ଇଶାନ ଖଟ୍ଟର ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଟାଇଗର-୩ , ମେରୀ ଖ୍ରୀଷ୍ଟମାସ ସହ ଜି ଲେ ଜାରାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ।

   Related Posts