AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ବିକିଙ୍କ ସହ କ୍ଲିନିକ୍‌ ବାହାରେ ନଜର ଆସିଲେ କ୍ୟାଟ୍ରିନା, ଜୋର ଧରିଲା ପ୍ରେଗ୍‌ନେନ୍ସି ଚର୍ଚ୍ଚା

20/08/2022 at 8:22 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୦।୦୮: ବିଟାଉନ୍‌ର ପପୁଲାର କପଲ କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫ୍‌ ଏବଂ ବିକି କୌଶଲ ।  ଦୁହେଁ ତାଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାଆନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ  ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଦିନ ସେଲିବ୍ରେସନ୍‌ ପାଇଁ ମାଲଦ୍ଵୀପ ଯାଇଥିଲେ। ତାହାର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍‌ ଖୁବ୍ ଭାଇରାଲ୍‌ ହୋଇଥିଲା । କିନ୍ତୁ ସେଠାରୁ ଫେରିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣକୁ ନେଇ ଖୁବର ଆସୁଛି । ଯାହା କିଛି ସମୟ ଧରି ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। ହେଲେ ଦୁହେଁ ଏଭଳି ଖବରକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରୁଛନ୍ତି।

Katrina Kaif, Katrina Kaif pregnancy, Katrina Kaif pregnant, Katrina Kaif news, Katrina Kaif vicky kaushal, कैटरीना कैफ, विक्की कौशल, कैटरीना कैफ प्रेग्नेंसी, bollywood news, bollywood news in hindi

ନିକଟରେ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ​​ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଢିଲା ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିଲେ। କେବଳ ଏତତିକି ହିଁ ନୁହେଁ ଯେମିତି ସେ ତାଙ୍କ ବେବିବମ୍ପକୁ ଲୁଚାଉଥିବାର ଜଣାପଡୁଥିଲା । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏବଂ ବିକି ମୁମ୍ବାଇର ଏକ କ୍ଲିନିକ ବାହାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ। ପାପାରାଜି ଏହି କପଲଙ୍କୁ କ୍ଲିନିକ ବାହାରେ ଥିବା ବେଳେ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ କରିଥିଲେ। କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଏକ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗର ଲମ୍ବା କୁର୍ତ୍ତା ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ଏବଂ ଚଷମା ଥିଲା। ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଭିକିଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ।

ଯେମିତି ଆଲିଆ ଏବଂ ରଣବୀର ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସନ୍ତାନ ବିଷୟ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ସେହିପରି କ୍ୟାଟ୍ରିନା-ବିକି ଏବଂ ଦୀପିକା -ରଣଭୀର କେବେ ଭଲ ଖବର ଦେବେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ପଚାରୁଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଯେତେବେଳେ ବି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କ୍ୟାମେରା ସମ୍ନାକୁ ଆସୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କ ଗର୍ଭଧାରଣ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାରିତ ହେଉଛି।

   Related Posts