Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ‘ମାଣ୍ଡସ୍’ ପ୍ରଭାବ, ଦକ୍ଷିଣ ଓଡ଼ିଶାର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ବର୍ଷା
  • ||
  • ନୟାଗଡ: ଫତେଗଡ ଥାନା ପୋଲିସକୁ ସଫଳତା, ଧରାପଡିଲେ ଦୁଇ ଆନ୍ତରାଜ୍ୟ ଲୁଟେରା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରିମାଣ୍ଡର ୬ ଦିନ ପରେ ବି ମୁହଁ ଖୋଲୁନାହାଁନ୍ତି ଅର୍ଚ୍ଚନା, ପଚାରି ପଚାରି ହାଲିଆ ଇଡି
  • ||

କ’ଣ କଲା କରୋନା ! ଶେଷରେ ଅଇଁଠା ବାସନ ମାଜିଲେ କାଟ୍ରିନା କୈଫ ଓ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍

24/03/2020 at 12:16 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୩: ଏବେ ଗ୍ଲାମର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିକୁ ଆକ୍ରାନ୍ତ କରିଛି କରୋନା ଭାଇରସ୍। ଗ୍ଲାମର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଯେଉଁ ଷ୍ଟାରମାନେ ରାଜକୀୟ ଠାଣିରେ ରହୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଲାଇଫଷ୍ଟାଇଲ୍ ପୂରା ବଦଳାଇ ଦେଇଛି କରୋନା। ଯେଉଁ ଷ୍ଟାରଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜ ବିଜି ସ୍ୟେଡୁଲ୍ ଯୋଗୁଁ ଘରୁ ଘଣ୍ଟାଏ ବାହାରିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ହେଉନଥିଲା ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଆଜି କୌଣସି କାମ ନାହିଁ। କେହି ଘରେ ନିଜ ପୁରୁଣା ଆଲମାରି ସଫା କରୁଛି ତ କେହି ବ୍ୟାୟାମରେ ନିଜ ପୂରା ସମୟ ଦେଉଛନ୍ତି। କରୋନା ଡରରେ ସମସ୍ତ ଷ୍ଟାରମାନେ ନିଜ ନିଜ ମେଡଙ୍କୁ ଛୁଟି ଦେଇଛନ୍ତି। ଏବେ ପରିସ୍ଥିତି ଏପରି ହୋଇଛି ଯେ ବାହାରୁ ଖାଇବା ମଧ୍ୟ ଅର୍ଡ଼ର ହୋଇପାରୁ ନାହିଁ।

ତେଣୁ ଅଧିକାଂଶ ଷ୍ଟାର୍  ନିଜେ କିଚେନକୁ ଯାଇ ନିଜେ ରୋଷେଇ କରି ଖାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ କରୋନାକୁ ନେଇ ଏକ ମଜାଦାୟକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ନିଜ କିଚେନରେ ଛିଡ଼ା ହୋଇ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏବେ କାଟ୍ରିନା କୈଫ ଏବଂ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ନିଜ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ନିଜ ନିଜ କିଚେନରେ ବାସନ ସଫା କରୁଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏହି ଦୁଇ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ନେଇ କୁହାଯାଇଥାଏ ଯେ ଏମାନେ ଅଧିକାଂଶ କାମ ନିଜେ କରିଥାଆନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ଏବେ ଲାଇଫ ପାର୍ଟନର ନାହାନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରକୃତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟଙ୍କ ଅନେକ ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକେ ଲାଇକ୍ ଏବଂ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଓ୍ବାର୍କଫଣ୍ଟ କଥା କହିବା ଯଦି କ୍ୟାଟ୍ରିନା କୈଫଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ସୂର୍ଯ୍ୟବଂଶୀ’ ରିଲିଜ ଅପେକ୍ଷାରେ ରହିଛି। ସେପଟେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଦୋସ୍ତାନା ୨’ ଏବଂ ‘ଭୁଲ ଭୁଲୈୟା ୨’ ମଧ୍ୟ ଆସିବାକୁ ଅଛି।




   Related Posts