ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ମହିଳା ଉଦ୍ୟୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ହେବ ଶିଳ୍ପ ପାର୍କ, ମେକ୍‌ ଇନ୍‌ ଓଡିଶା କନ୍‌କ୍ଲେଭ୍‌ରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଘୋଷଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ଶିବ ପ୍ରସାଦ, ଅର୍ଚ୍ଚନାଙ୍କ ସହ ଟଙ୍କା କାରବାର ନେଇ ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ହାଜିରା
  • ||
  • କୋଣାର୍କ: ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ ମୋହୁଛି ମହୋତ୍ସବ, ଦ୍ୱିତୀୟ ସଂଧ୍ୟାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କଲା ମଣିପୁରୀ ନୃତ୍ୟ
  • ||
  • ଉମରକୋଟ : ଗଛକୁ ପିଟିଲା କାର୍‌ , ତିନି ମୃତ, ଦୁଇ ଗୁରୁତର
  • ||

ରସିକ ପ୍ରବର କାର୍ତ୍ତିକ, ପଶମିନା ରୋଶନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉବୁଟୁବୁ ଅଭିନେତା

9/11/2022 at 8:39 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୯/୧୧: ହିନ୍ଦୀ ସିନେଶିଳ୍ପର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ନେଇ ଢେର୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ । ବିଭିନ୍ନ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ପଶମିନା ରୋଶନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି କାର୍ତ୍ତିକ । ଦୁହେଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତି । ଏମିତିକି ସୁଟିଂ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାମ ନଥିଲେ କାର୍ତ୍ତିକ ପହଞ୍ଚିଯାଆନ୍ତି ପଶମିନାଙ୍କ ଘରେ ।

ପଶମିନା ମଧ୍ୟ ଫୁର୍‌ସତ ପାଇଲେ ପଳାଇ ଆସନ୍ତି କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ନିକଟକୁ । କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଉଭୟ କାର୍ତ୍ତିକ ଓ ପଶମିନାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଜିଓ ୱାର୍ଲଡ୍‌ ଡ୍ରାଇଭ୍‌ ହୋଟେଲ । ତେବେ ପଶମିନାଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବା ବଦଳରେ ଘରେ ହିଁ ମଉଜ ମସ୍ତି କରିବା କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପସନ୍ଦ ।

ବାହାରକୁ ଗଲେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ନଜରରେ ପଡ଼ିବା ଭୟ ଥିବାରୁ କାର୍ତ୍ତିକ ପଶମିନାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକନ୍ତି କିମ୍ବା ନିଜେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଏହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆକ୍ଟ୍ରେସ୍‌ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ କାର୍ତ୍ତିକ । ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ୍‌ ଆଜ୍‌ କଲ ୨’ରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ-କଳାକାର ଥିଲେ ସାରା । ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ-ସାରାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠିଲା ନାହିଁ । ଦେଖାଯାଉ କାର୍ତ୍ତିକ ଓ ପଶମିନାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆଗକୁ କି ମୋଡ଼ ନେଉଛି ।

   Related Posts