scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରସିକ ପ୍ରବର କାର୍ତ୍ତିକ, ପଶମିନା ରୋଶନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉବୁଟୁବୁ ଅଭିନେତା

9/11/2022 at 8:39 AM

ମୁମ୍ୱାଇ ୦୯/୧୧: ହିନ୍ଦୀ ସିନେଶିଳ୍ପର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କୁ ନେଇ ଢେର୍‌ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୁଏ । ବିଭିନ୍ନ ମିଡିଆରେ ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ୍‌ ରୋଶନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀ ପଶମିନା ରୋଶନଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଛନ୍ତି କାର୍ତ୍ତିକ । ଦୁହେଁ ଅନେକ ସମୟରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳନ୍ତି । ଏମିତିକି ସୁଟିଂ ଓ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ କାମ ନଥିଲେ କାର୍ତ୍ତିକ ପହଞ୍ଚିଯାଆନ୍ତି ପଶମିନାଙ୍କ ଘରେ ।

ପଶମିନା ମଧ୍ୟ ଫୁର୍‌ସତ ପାଇଲେ ପଳାଇ ଆସନ୍ତି କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ନିକଟକୁ । କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଉଭୟ କାର୍ତ୍ତିକ ଓ ପଶମିନାଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ ହେଉଛି ଜିଓ ୱାର୍ଲଡ୍‌ ଡ୍ରାଇଭ୍‌ ହୋଟେଲ । ତେବେ ପଶମିନାଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବା ବଦଳରେ ଘରେ ହିଁ ମଉଜ ମସ୍ତି କରିବା କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ପସନ୍ଦ ।

ବାହାରକୁ ଗଲେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରଙ୍କ ନଜରରେ ପଡ଼ିବା ଭୟ ଥିବାରୁ କାର୍ତ୍ତିକ ପଶମିନାଙ୍କୁ ଘରକୁ ଡାକନ୍ତି କିମ୍ବା ନିଜେ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଏହି ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆକ୍ଟ୍ରେସ୍‌ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ କାର୍ତ୍ତିକ । ଫିଲ୍ମ ‘ଲଭ୍‌ ଆଜ୍‌ କଲ ୨’ରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସହ-କଳାକାର ଥିଲେ ସାରା । ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ-ସାରାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ତିଷ୍ଠିଲା ନାହିଁ । ଦେଖାଯାଉ କାର୍ତ୍ତିକ ଓ ପଶମିନାଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଆଗକୁ କି ମୋଡ଼ ନେଉଛି ।

   Related Posts