oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୪୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ନବମୀ ଓ ଦଶମୀରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି: ପାଟପୁର ଥାନାରେ ୧୩୨୫ କିଲୋର ଜବତ ଗଞ୍ଜେଇ ପୋଡିଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • UNSCରେ ରୁଷ୍‌ ବିରୋଧରେ ନିନ୍ଦା ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଣିଥିଲା ଆମେରିକା, ଭୋଟିଂରୁ ବିରତ ରହିଲା ଭାରତ
  • ||
  • ସାରା ଦେଶରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା 5G ଯୁଗ, ୧୩ ସହରରେ ମିଳିବ ସେବା
  • ||

କୋଟି କୋଟି ସମ୍ପତ୍ତିର ମାଲିକ ଅଭିନେତା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍, ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ଲାଇଫ୍ ଷ୍ଟାଇଲ୍ ବିଷୟରେ…

22/11/2021 at 12:46 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୨।୧୧ : କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ବଲିଉଡର ସେହି ହ୍ୟାଡସମ୍‌ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ। ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ସ୍ଥାନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ହେଉଛନ୍ତି କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ। କାର୍ତ୍ତିକ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଆସିଛନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବା ସହ ଖୁବ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍‌ ମଧ୍ୟ ରୁହନ୍ତି । ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ  ଜାଣିବା କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ଫିଲ୍ମରୁ କେତେ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ନେଟ୍ ମୂଲ୍ୟ କେତେ।

କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ନାମ ହେଉଛି କାର୍ତ୍ତିକ ତିୱାରୀ। ପରେ ସେ ତିୱାରୀଙ୍କୁ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ନାମରେ ବଦଳାଇଲେ। ସେ ୨୨ ନଭେମ୍ବର ୨୯୯୦ ରେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଗ୍ୱାଲିଅରରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ ଆକାଶବାଣୀ ଫିଲ୍ମରୁ ନିଜର କ୍ୟାରିଅର୍ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ କାମ ‘ପ୍ୟାର କା ପଞ୍ଚନାମା’ ଏବଂ ‘ସୋନୁ କି ଟିଟୁ କି ସୁଇଟି’ ଫିଲ୍ମରୁ ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି। କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କ ରୋଜଗାରର ସବୁଠାରୁ ବଡ ଉତ୍ସ ହେଉଛି ଫିଲ୍ମ । ତେବେ କାର୍ତ୍ତିକ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ୫ ରୁ ୭ କୋଟି ଟଙ୍କା ନେଇଥାନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ବିଜ୍ଞାପନରୁ ମଧ୍ୟ  ମୋଟ ଅଙ୍କର ରୋଜଗାର କରନ୍ତି। ସେ ଏବେ ୧୬ଟି ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି। ଯେଉଁଥିରେ ଓପୋ, ଫେୟାର ଏବଂ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ, ଭେଟ ମେନ, ଅରମାନି ଏକ୍ସଚେଞ୍ଜ ୱାଚ, ବମ୍ବେ ସେଭିଙ୍ଗ କମ୍ପାନୀ ପ୍ରମୁଖ। କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ନିଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ୫ ମିଲିୟନ୍ ଯାହା ପ୍ରାୟ ଭାରତୀୟ ଟଙ୍କା ହିସାବରେ ୩୬ କୋଟି ସହ ସମାନ।

ଏହ ବ୍ୟତୀତ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନଙ୍କର ଅନେକ ଦାମୀ ଗାଡି ଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ସେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କୁ ୪୪ ଲକ୍ଷ ମୂଲ୍ୟର ଏକ ମିନି କୁପର ଗିଫ୍ଟ ଦେଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ବିଏମଡବ୍ଲୁ -୫ ସିରିଜ୍ ଏବଂ ଏକ ରୟାଲ୍ ଏନ୍ଫିଲ୍ଡ ବାଇକ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି। କାର୍ତ୍ତିକ ବର୍ସୋବାର ଏକ ଫ୍ଲାଟରେ ରୁହନ୍ତି। ସେ ରହୁଥିବା ଫ୍ଲାଟର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୧.୫ କୋଟି ଟଙ୍କା। ହେଲେ ତାଙ୍କ ମାସିକ ଆୟରେ ସେ ପ୍ରତି ମାସରେ ୫୦ ଲକ୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ଏବଂ ମୋଟ ୬କୋଟି ହେଉଛି ତାଙ୍କର ବାର୍ଷିକ ଆୟ। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧ୍ୟ ରୋଜଗାର କରନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି। ଏହି ଆକଳନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ତ୍ତିକ ଏହି ଜେନେରେସନ ହିସାବରେ ବଲିଉଡ୍‌ର ଅନ୍ୟତମ ପ୍ରମୁଖ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ହାତରେ ଏବେ ଅନେକ ବଡ ବଡ ଫିଲ୍ମ ରହିଛି ।

   Related Posts