ସାରା-ଅନନ୍ୟାଙ୍କ ପରେ କାହାକୁ ଡେଟ୍ କରୁଛନ୍ତି କାର୍ତ୍ତିକ୍ ? କହିଲେ-୨ ବର୍ଷ ହେବ ମୁଁ….

Published By : Prameya-News7 Bureau | April 11, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୧।୦୪: ବଲିଉଡ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ୍‌ ହଙ୍କ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ  ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହା ଆମେ ନୁହେଁ, ଅଭିନେତା ନିଜେ କହିଛନ୍ତି। ନେହା ଧୁପିଆଙ୍କ ଚାଟ୍ ସୋରେ କାର୍ତ୍ତିକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗତ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ଧରି ସେ କେବଳ ନିଜ ଉପରେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେମାନେ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସିଲଭର ସ୍କ୍ରିନ୍‌ରେ ଲଭର ବଏର ଇମେଜ ବନି ରହିଛି । କାହିଁକିନା ତାଙ୍କ ମହିଳା ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ।

ଅଭିନେତା ଏହା କହିଛନ୍ତି

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ନାମ ପ୍ରଥମେ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲା ।  ବ୍ରେକଅପର ଅନେକ ବର୍ଷର ପରେ ଦୁହେଁ ସମ୍ପର୍କରେ ଥିବା କଥାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ପରେ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ନାମ ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେଙ୍କ ସହ ଯୋଡା ହେଲା। ଏହା ପରେ ପଶମିନା ରୋଶନଙ୍କ ସହ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ନୋ ଫିଲ୍ଟର ୱିଥ୍‌ ନେହା ଶୋ’ରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଲିଙ୍କଅପ୍ ଏବଂ ଡେଟିଂ ଗୁଜବ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସିଙ୍ଗଲ। ଏବେ ସେ ମିଙ୍ଗଲ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି । କାର୍ତ୍ତିକ କହିଛନ୍ତି- ମୁଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପ୍ରେମ ଏବଂ ରିଲେଶନସିପ୍‌ରୁ ଦୂରେଇ ରହିଥିଲି । ମୋର ଏହି ଉତ୍ତର ତୁମ ପାଇଁ ଟିକେ ଅଜବ ଲାଗୁଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ମୁଁ ମୋର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 'ଚନ୍ଦୁ ଚାମ୍ପିଅନ୍' ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଥିଲି। ଏଥିପାଇଁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ମୋ ମନରେ ଅଢେଇ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି, ତେଣୁ ମୁଁ ଅନ୍ୟ କିଛି ଭାବିବାକୁ ସମୟ ପାଇଲି ନାହିଁ। ସବୁକିଛି ଅତ୍ୟନ୍ତ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିଲା। ମୁଁ ଏକ ରୋବୋଟିକ୍ ଲାଇଫ୍‌ଷ୍ଟାଇଲ୍‌ରେ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲି। ଦେଖିବା ଏବେ କିଏ ମିଳିବ ମୋତେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ମୋ ପାଖରେ ପ୍ରେମ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅଛି । ସମୟ ଆସିଛି…ନେହା, ତୁମେ ମୋ ପାଇଁ କାହାକୁ ଖୋଜ। ୱାର୍କ ଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ କାର୍ତ୍ତିକ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଭୁଲ ଭୁଲେଇୟାଁ-୩' ପାଇଁ ସୁଟିଂରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କାର୍ତ୍ତିକଙ୍କ ଫିଲ୍ମ 'ଚନ୍ଦୁ ଚାମ୍ପିଅନ୍' ଚଳିତ ବର୍ଷ ମୁକ୍ତିଲାଭ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ । ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନିର୍ମାତାମାନେ ଏହାର ରିଲିଜ୍ ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିବେ।

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.