oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫାଷ୍ଟଫୁଡ୍ ଦୋକାନରୁ ମାଲିକଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କଲା ପୋଲିସ୍‌
  • ||
  • ରାୟଗଡ଼ା : ଗୁମ୍ମା ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ସ୍ୱାମୀ ମୃତ, ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ପୁଅ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୪୯ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ମେକ୍ସିକୋ ଧୁଆଁଧାର ଫାୟାରିଂ: ୭ ପୋଲିସ କର୍ମଚାରୀ, ମେୟରଙ୍କ ସମେତ ୧୮ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଜଲପାଇଗୁଡ଼ିରେ ଦୁର୍ଗା ଭସାଣି ବେଳେ ଫ୍ଲାସ ଫ୍ଲଡ୍, ବନ୍ୟାରେ ଭାସି ୭ ମୃତ
  • ||

୧୪୧ ଦିନ ବକ୍ର ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବେ ଶନି ଦେବ, ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ସମୟ

25/01/2022 at 3:09 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୧:ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ, ଯେକୌଣସି ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ କିମ୍ବା ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ (ଓଲଟା ଗତି) ସମସ୍ତ ୧୨ଟି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ୨୦୨୨ମସିହାରେ, ଅନେକ ଗ୍ରହର ଗତିବିଧିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । କର୍ମ ଏବଂ ନ୍ୟାୟର ଦେବତା ଶନୀଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଏହି ତାଲିକାରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ରହିଛି ।

ଶନି ଦେବ ୫ ଜୁନ୍ ରୁ ବକ୍ର ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବେ । ୨୩ ଅକ୍ଟୋବର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଓଲଟା ଗତି କରିବେ । ଶନିଙ୍କ ଓଲଟା ଗତି ନିମ୍ନରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା ୪ଟି ରାଶି ଉପରେ ଅଧିକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ରାଶି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

କର୍କଟ– ଶନିଙ୍କ ବକ୍ର ଚଳନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ବିଶେଷ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । କର୍କଟ ରୋଗର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ଚନ୍ଦ୍ର । ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଶନି ମଧ୍ୟରେ ଶତ୍ରୁତାର ଭାବନା ଅଛି । ତେଣୁ, ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ବିଛା-ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ବିଛା ରାଶିର ଶାସକ ଗ୍ରହ ହେଉଛି ମଙ୍ଗଳ । ମଙ୍ଗଳ ଏବଂ ଶନି ମଧ୍ୟରେ ଶତ୍ରୁତାର ଭାବନା ଅଛି । ତେଣୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ।

ସିଂହ– ସିଂହ ରାଶିର ଏହି ଅବଧିରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ । ଋଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ।

ମକର– ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । ଶନି ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ସହିତ, ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବେ । ପାଦ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ ।

   Related Posts