Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଦ୍ରକ: ଲାଞ୍ଚ ନେଇ ନିଲମ୍ୱିତ ହେଲେ ରାଜସ୍ୱ ନିରୀକ୍ଷକ, କହିଥିଲେ ମୋ ମୁଣ୍ଡର ଦାମ୍‌ କଣ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ?
  • ||
  • ବାରିପଦା:ସରକାରୀ ବସଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସମ୍ମୁଖରେ ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୪ ଦୋକାନ ଓ ହୋଟେଲ ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||

କରୀନାଙ୍କ ଘର ସିଲ୍ କଲା ବିଏମସି, ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆଣିଲା କୋଭିଡ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନର ଅଭିଯୋଗ

14/12/2021 at 11:31 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୪/୧୨: କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଅମୃତା ଆରୋଡା କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। କରୀନା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଷ୍ଟୋରୀରେ ଏକ ବିବୃତ୍ତି ସେୟାର କରି ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ଆସିଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରୋନା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ କହିଛନ୍ତି। ଏଥିସହିତ ବିଏମସି କରୀନାଙ୍କ ଉପରେ କରୋନା ନିୟମକୁ ଅବମାନନା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛି ଏବଂ ତାଙ୍କ ବାସଭବନକୁ ସିଲ୍ କରିଛି।

ବିଏମସି କହିଛି, କରୀନା କପୁର ଖାନଙ୍କ ଘରକୁ ସିଲ୍ କରାଯାଇଛି। ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସଠିକ୍ ସୂଚନା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆମ ଅଧିକାରୀମାନେ ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କେତେ ଲୋକ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିଏମସି ଏକ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଥିଲା, “କରୀନା କପୁର ଖାନ ଏବଂ ଅମୃତା ଆରୋଡାଙ୍କ କୋଭିଡ -୧୯ ରିପୋର୍ଟ ସକରାତ୍ମକ ହୋଇଛି। ଉଭୟେ କୋଭିଡ ନିୟମ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ପାର୍ଟୀରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ।

ବିଏମସି ଉଭୟ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗରେ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ କରାଇବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି। କରୋନା ନିୟମକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି କରୀନା ଏବଂ ଅମୃତା ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟୀ କରିଥିଲେ। ଯାହାର ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲା। କିନ୍ତୁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଉଭୟଙ୍କ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହେବାର ଖବର ଆସିବା ପରେ ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

   Related Posts