ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

କରୀନାଙ୍କ କପଡ଼ା ଦେଖି ରାଗି ଯାଇଥିଲେ ସ୍ବାମୀ ସୈଫ୍‌, କହିଲେ-ତୁମେ ଢ଼ଙ୍ଗରେ କାହିଁକି କପଡ଼ା ପିନ୍ଧୁନ

26/06/2021 at 12:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୬/୦୬: ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ କରୀନା କପୁର ଖାନ ନିକଟରେ ତାଙ୍କର ଦ୍ୱିତୀୟ ପ୍ରେଗ୍ନେସି ହେତୁ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ । କରୀନା ପ୍ରାୟତଃ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍, ମଲାଇକା, ଅମୃତା, ଭଉଣୀ କରିସ୍ମାଙ୍କ ସହିତ ନିଜର କ୍ୱାଲିଟି ଟାଇମ୍ ବିତାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ କରୀନା ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲିଂ ପାଇଁ ହେଡଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି । ଦ୍ୱିତୀୟ ଗର୍ଭଧାରଣ ସମୟରେ କରୀନା ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ନେଇ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲେ । ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଡେଲିଭରୀ ପରେ ନିଜର ପରଫେକ୍ଟ ବଡି ସେପରେ ଆସିବା ପାଇଁ ଯୋଗର ସାହାଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ।

PunjabKesari

ଏହି ଷ୍ଟାଇଲିଂ ହେତୁ କରୀନାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଥରେ ତାଗିଦ କରାଯାଇଛି, ତାହା ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସୈଫ କରିଛନ୍ତି । ବାସ୍ତବରେ, ‘ଭୀରେ ଦି ୱେଡିଂ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରମୋସନ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ କରୀନା ବ୍ଲେଡ୍ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରେସିଂ ସେନ୍ସ ଏବଂ ଷ୍ଟାଇଲକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ କରୀନାଙ୍କୁ ସେହି ଡ୍ରେସରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ଦେଖିଥିଲେ, ସେ ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସୈଫ କ୍ରୋଧରେ କରିନାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ, ‘ଯାଅ ଏବଂ ଠିକ ଭାବରେ ସରଳ ଡ୍ରେସ୍ ପିନ୍ଧିକି ଆସ।’

୨୦୧୮ ମସିହାରେ କରୀନା ଫିଲ୍ମ ‘ଭୀରେ ଦି ୱେଡିଂ’ର ପ୍ରମୋସନ କରୁଥିଲେ। ତାହାର ଏକ ଗୀତ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପାଇଁ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ ସୋନମ କପୁର, ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଏବଂ ଶିଖା ତଲସାନିଆ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖି କରିନାଙ୍କ ଗ୍ଲାମରସ୍ ଅବତାର ଉପରେ ଥିଲା।

PunjabKesari

ଏହି ଇଭେଣ୍ଟରେ କରୀନା ଏକ କଳା ରଙ୍ଗର ସର୍ଟ ଟପ୍ ଏବଂ ସ୍କର୍ଟ ଉପରେ ଏକ ଓଭରକୋଟ୍ ପିନ୍ଧି ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ବହୁତ ସିଜଲିଙ୍ଗ୍ ଏବଂ କର୍ଭି ଫିଗରରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଇଭେଣ୍ଟ ଶେଷ ହେବା ପରେ କରୀନା ଯେତେବେଳେ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ ସୈଫ ତାଙ୍କୁ ସେହି ଡ୍ରେସରେ ଦେଖି ବହୁତ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ। ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁ ସମୟରେ କରୀନା ନିଜେ ଏହା ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

କରୀନା ଏକ କହିଥିଲେ ଯେ ଇଭେଣ୍ଟ ପରେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲି, ସୈଫ ମୋତେ ଅନାଇ କହିଲେ, ତୁମେ ଏହା କ’ଣ ପିନ୍ଧିଛ? ମୁଁ କହିଲି – ଭଲତ ଅଛି ଡ୍ରେସ୍, ସମସ୍ତେ ମୋତେ ପ୍ରଶଂସା କଲେ। କିନ୍ତୁ ସୈଫ କହିଲେ ତୁମେ କାହିଁକି ସରଳ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଗଲ ନାହଁ … ଯାଇ ଚେଞ୍ଜ କରି ଆସ। ‘ କରୀନା ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ସୈଫଙ୍କୁ ମୋର ଫଟୋ ଦେଖାଇଥିଲି, ସେତେବେଳେ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ରେସ୍ ।

   Related Posts