AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

TIFFରେ କପିଲ୍‌ଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜ୍ଵିଗାଟୋ, ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଇମ୍ପ୍ରେସ୍‌ କରୁଛି ଭିଡିଓ

24/08/2022 at 2:51 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୪।୦୮: ଆପ୍‌ଲାଉଜ୍‌ ଏଣ୍ଟରଟେନ୍‌ମେଣ୍ଟ ଏବଂ ନନ୍ଦିତା ଦାସ ଇନିସିଏଟିଭ୍‌ସ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ହିନ୍ଦୀ ସିନେମା ‘ଜ୍ୱିଗାଟୋ’ ୪୭ତମ ଟୋରୋଣ୍ଟୋ ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଫେଷ୍ଟିଭାଲ୍‌ (ଟିଫ୍‌) -୨୦୨୨ ଲାଗି ଅଫିସିଆଲ୍‌ ମନୋନୀତ ହୋଇଛି । ଏହା ଟିଫ୍‌ର କଣ୍ଟେମ୍ପୋରାରୀ ୱାର୍ଲ୍ଡ ସିନେମା ବର୍ଗରେ ୱାର୍ଲ୍ଡ ପ୍ରିମିୟର ହେବ । ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହା ଓଡ଼ିଶା ପାଇଁ ଗର୍ବର ବିଷୟ । କାରଣ ଓଡ଼ିଶାର ଗୌରବ ତଥା ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଖ୍ୟାତିସମ୍ପନ୍ନ ସିନେ ନିର୍ମାତା ନନ୍ଦିତା ଦାସ ବଲିଉଡ ଷ୍ଟାର୍‌ ହାସ୍ୟାଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ନେଇ ଏହି ସିନେମା କରିଛନ୍ତି ।

Nandita Das, Kapil Sharma, Toronto International Film Festival, Film festival, Shahana Goswami, Premiere

ଗତ ଫେବ୍ରୁଆରୀ ମାସରେ ସିନେମାର ସୁଟିଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର, ଖଣ୍ଡଗିରି ଏବଂ ଜେଡିସିଏ ଆର୍ଟ ସେଣ୍ଟର ଓ ଏହାର ଆଖପାଖ ଅଞ୍ଚଳରେ ହୋଇଥିଲା । କାହାଣୀ ଅନୁସାରେ ଏହି ସିନେମାରେ କପିଲ ଜଣେ ଫୁଡ୍‌ ଡେଲିଭରୀ ବୟର ଭୂମିକା ତୁଲାଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଭୂମିକାରେ ଶାହାନା ଗୋସ୍ୱାମୀ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସିନେମାରେ ବଲିଉଡ କଳାକାରଙ୍କ ସହ କିଛି ଓଡ଼ିଆ କଳାକାର ସାମିଲ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ସିନେମାକୁ ନେଇ କପିଲ କହିଛନ୍ତି, ମୁଁ ଏହି ସିନେମାରେ କାମ କରିଥିବାରୁ ବହୁତ ଖୁସି ଏବଂ ଉତ୍ସାହିତ । କାରଣ ମୁଁ ନନ୍ଦିତା ଦାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛି ।

ସେହିପରି ଶାହାନା କହିଛନ୍ତି, ନନ୍ଦିତା ମତେ ଏହି ଯାତ୍ରାର ଅଂଶ କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କ ନିକଟରେ କୃତଜ୍ଞ । ଭାରତୀୟ ସିନେ ଜଗତରେ ଜଣେ ସଫଳ ଏବଂ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ସିନେ ନିର୍ମାତା ଓ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭାବେ ନନ୍ଦିତା ନିଜର ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ତିଆରି କରିପାରିଛନ୍ତି । ସିନେମାର କାହାଣୀ ରଚନା ଓ ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ନନ୍ଦିତା ଦେଇଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ରଚନାରେ ସହଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ସମୀର ପାଟିଲ । ବାକି ନିର୍ମାଣ ପଛରେ ସମୀର ନାଏର, ଦୀପକ ସେଗଲ ଓ ନନ୍ଦିତା ରହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts