Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ଟେଲି ପରଦାକୁ ପୁଣି କମ୍‌ବ୍ୟାକ୍‌ କରୁଛନ୍ତି କପିଲ୍‌, ନୂଆ ଲୁକ୍‌ରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଚିହ୍ନିବା ମୁଶକିଲ୍‌

22/08/2022 at 10:11 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୨୨।୦୮: କପିଲ ଶର୍ମା ତାଙ୍କ ଶୋ’ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସିଜିନ ଆଣିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି। ଲାଇଭ୍ ଶୋ’ ପାଇଁ ସେ ଟିଭିରୁ ବ୍ରେକ୍‌ ନେଇଥିଲେ। ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଟିମ୍‌ ଏଥିପାଇଁ ଆମେରିକା ଏବଂ କାନାଡାରେ ଶୋ’ କରିଥିଲେ। ଏବେ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ମଧ୍ୟ ପରଫମାନ୍ସ ବାକି ଅଛି। ଏହି ସମୟରେ, ‘କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ ଟିଭିରେ ବନ୍ଦ ହେବା ପରଠାରୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହାର ପରବର୍ତ୍ତୀ ସିଜିନ୍‌କୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । ଏନେଇ କପିଲ ନିଜର ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଖୁସି ଖବର ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସେ ସିଜନ୍-୪ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ନୂଆ ଲୁକ୍ର ଝଲକ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଇଛନ୍ତି।

କୁହାଯାଇଛି କି ଆସନ୍ତା ମାସରୁ କପିଲଙ୍କ ଶୋ’ ପ୍ରସାରିତ ହେବ। ଫଟୋରେ ଏହା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ କପିଲ ବହୁତ ଓଜନ ହ୍ରାସ କରିଛନ୍ତି । ଏକ କଳା ଟି-ସାର୍ଟ ଏବଂ କଳା ଟ୍ରାଉଜର ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ ସେ ଏକ ଧଳା ବ୍ଲେଜର, ଚଷମା ଏବଂ ସ୍ନେକର୍ ପିନ୍ଧି କୁଲ୍‌ ଲୁକ୍‌ ଦେଖାଉଛନ୍ତି। କପିଲଙ୍କ ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ମଧ୍ୟ ଏଥର ଭିନ୍ନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ତାଙ୍କର ଫଟୋ ସେୟାର କରି ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ‘ନୂଆ ସିଜିନ୍‌, ନୂଆ ଲୁକ୍ । #tkss #comingsoon ‘ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ସହ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଫଲୋର୍ସଙ୍କର ଅନେକ କମେଣ୍ଟ ଆସିଛି।

‘କପିଲ ଶର୍ମା ଶୋ’ର ଶେଷ ସିଜିନ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍‌ରେ ବନ୍ଦ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ନିର୍ମାତାମାନେ ଶୀଘ୍ର ନୂଆ ସିଜିନ୍‌ର ତାରିଖ ଘୋଷଣା କରିପାରନ୍ତି। ଟିଭି ବ୍ୟତୀତ କପିଲ ନନ୍ଦିତା ଦାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଜ୍ଵିଗାଟୋରେ ନଜର ଆସିବେ। ଏଥିରେ ସେ ଖାଦ୍ୟ ବିତରଣ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ସିନେମାରେ ସାହାନା ଗୋସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ପ୍ରିମିୟର ହେବ।

   Related Posts