scan steel
web-baneer-728x90
krs-728-90-banner english (2)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କନ୍ନଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ କାର; ସ୍ତ୍ରୀ ମୃତ, ସ୍ଵାମୀ ଗୁରୁତର

1/10/2023 at 2:57 PM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୧।୧୦ : କନ୍ନଡ ସିନେମାର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ନାଗ ଭୂଷଣ। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ବଡ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶନିବାର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁରେ ଅଭିନେତାଙ୍କ କାରର ଏକ ଦମ୍ପତି ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା। ଏହି ଦମ୍ପତି ରାସ୍ତାରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଛି। ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି, ମହିଳାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ପୁରୁଷ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଏବେବି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଟ୍ରାଫିକ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ପୋଲିସର ଅଭିଯୋଗରେ ଦୁର୍ଘଟଣାର କାରଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଏବଂ ଅବହେଳା ଡ୍ରାଇଭିଂ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଏହି ଘଟଣା ଶନିବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୯.୪୫ ସମୟରେ ଘଟିଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତାଙ୍କ କାର ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ରାସ୍ତାର ଫୁଟପାଥରେ ଯାଉଥିବା ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିନେତା ପ୍ରଥମେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଉପରେ ତାଙ୍କ କାର ଚଳାଇଥିଲେ, ପରେ ତାଙ୍କ କାର ଏକ ଇଲେକଷ୍ଟ୍ରି ପୋଲ ସହିତ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ୪୮ବର୍ଷୀୟା ମହିଳାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ନେବା ବେଳେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା। ଏଥି ସହିତ ମହିଳାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀଙ୍କ ଗୋଡ, ମୁଣ୍ଡ ଏବଂ ପେଟରେ ଗଭୀର ଆଘାତ ଲାଗିଛି।

   Related Posts