oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପୁଣି କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ : ବିବାହିତା ମହିଳା ଓ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

2/12/2019 at 1:33 PM

ରାଉରକେଲା ୦୨।୧୨ : ରାଉରକେଲା ବ୍ରାହ୍ମଣୀତରଙ୍ଗ ଅଞ୍ଚଳରେ କଙ୍ଗାରୁକୋର୍ଟ ହୋଇଛି। ବିବାହିତା ମହିଳା ଓ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରେମିକକୁ ବାନ୍ଧି ମାଡ଼ ମାରିଲେ ଶ୍ବଶୁର ଘର ଲୋକେ । ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଆଶଙ୍କା ନେଇ ପ୍ରେମିକ ସହ ରାଉରକେଲା ଏସପି ନିକଟରେ ଫେରାଦ ହେଲେ ଲାଠିକଟା ମୁଣ୍ଡାଝୋର ଅଞ୍ଚଳର ପୁକଲି ଓରାମ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ,  ୨୦୧୯ରେ ପୁକଲି ଓରାମ ବ୍ରାହ୍ମଣୀତରଙ୍ଗ ଥାନା ମାଣିଆକୁଦର ଜମ୍ବୁ ଓରାମଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ହେଲେ ବାହାଘର ପରେ ପୁକଲିଙ୍କର ତାଙ୍କ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ ପୂରଣଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ନେଇ ସ୍ବାମୀ ସନ୍ଦେହ କରି ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ମାଡ ମାରୁଥିଲେ । ନିର୍ଯାତନା ସହିନପାରି ପୁକଲି ଶାଶୁଘରୁ ପଳାଇ ଆସିଥିଲା । ରାଉରକେଲା ବସ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ରହି ପ୍ରେମିକ ପୂରଣକୁ ଡାକିଥିଲା । ଏହି ସମୟରେ ପୁକଲିଙ୍କର ଶାଶୁଘର ଲୋକ ପହଞ୍ଚି ଉଭୟଙ୍କୁ ନିଜ ଗାଁକୁ ନେଇ ଯାଇ ମାଡ ମାରିଥିଲେ । 

ପ୍ରେମିକ, ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ହାତଗୋଡ ବାନ୍ଧି  ଶ୍ବଶୁର ଘର ଗାଁ ଲୋକ ବାଡେଇଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । ମାଡ ମାରିବା ସହ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଜରିମାନା ମଧ୍ୟ ମାଗିଥିଲେ । ତେବେ ପ୍ରେମିକ ପୂରଣ ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେଇଥିବା ବେଳେ ପରେ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ଦେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ପରେ ପ୍ରେମିକ ସହ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ବିଦା କରିଥିଲା ସ୍ବାମୀ । ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା ନେଇ ପ୍ରେମିକ ସହ ରାଉରକେଲା ଏସପିଙ୍କ ନିକଟରେ  ଫେରାଦ ହୋଇଛନ୍ତି ଲାଠିକଟା ମୁଣ୍ଡାଝୋର ଅଞ୍ଚଳର ପୁକଲି ଓରାମ ।

   Related Posts