scan steel
web-baneer-728x90
krs-728-90-banner english (2)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ମହାଦେବଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଲୀନ କଙ୍ଗନା: କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ଜୁହିଙ୍କ ସହ ଆସିଲେ ନଜର

26/09/2020 at 11:54 AM

କାଶୀ ୨୬/୦୯ : କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲା ନିଜ ବୟାନ ବାଜିକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି । ସୁଶାନ୍ତ ସିଂହ ରାଜପୁତ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ବଲିଉଡକୁ ନେଇ ନାନା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ପରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ସରକାର ଓ ଶିବସେନା ସହ ମଧ୍ୟ ପଙ୍ଗା ନେଇଛନ୍ତି । ଘଟଣା ପରେ ବିଏମସି ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ସ୍ଥିତ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଧ୍ୱସ୍ତ କରିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏତେ ଝଡଝଞ୍ଜା ସତ୍ତ୍ୱେ କଙ୍ଗନା ହସୁଥିବାଓ ଖୁସିଥିବା ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି । ନିକଟରେ ସେ ଏକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ବଗିଚାରେ ଫୁଲମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ପୁଣି ଏକ ଫଟୋ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଫଟୋରେ ସେ ଭକ୍ତି ମୁଦ୍ରାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ।

କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ କିଛି ଦିନ ପୁରୁଣା । ଫଟୋରେ ସେ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ ମନ୍ଦିରରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଫଟୋରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ସହିତ ବଲିଉଡ ଅଭନେତ୍ରୀ ଜୁହି ଚାୱଲା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଉଭୟ ମହାଦେବଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଲୀନ ହୋଇ ଶିବଙ୍କୁ ଆରାଧନା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଫଟୋ ସେୟାର କରି କଙ୍ଗନା କହିଛନ୍ତି, ଏହି ଫଟୋ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବର, ଯେତେବେଳେ ସେ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ।

ଫଟୋ ସେୟାର କରି କଙ୍ଗନା କ୍ୟାପସନ ଦେଇଛନ୍ତି, ଫଟୋ କାଶୀ ବିଶ୍ୱନାଥ ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ସମୟର । ଫଟୋରେ କଙ୍ଗନା ଓ ଜୁହିଙ୍କ ସହ ସଦଗୁରୁ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି । କଙ୍ଗନାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କର ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି । ଫଟୋ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ନିଜ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସନ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ କିଭଳି ଏହିପରି କଷ୍ଟ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ନିଜକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତି ।

   Related Posts