AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପରଲୋକରେ ପରଭେଜ୍ ମୁଶାରଫ୍, ଚିକିତ୍ସାଧୀନ ଅବସ୍ଥାରେ ଦୁବାଇରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଅବକାରୀ ଗୁଇନ୍ଦା ବିଭାଗକୁ ସଫଳତା, ୨୪୦ କିଲୋ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ
  • ||

ସଂସଦ ପରିସରରେ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା, କଣ ମିଳିବ ଅନୁମତି?

19/12/2022 at 9:20 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୯।୧୨: ବଲିଉଡର କଣ୍ଟ୍ରୋଭର୍ସି କୁଇନ୍‌ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ। ତାଙ୍କ ଶେଷ ରିଲିଜ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର  ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇଥିଲା । ଯାହା ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଖରାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲା। ଧାକଡ ପରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କର ବର୍ତ୍ତମାନ ଏମର୍ଜନସି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ନଜର ଆସିବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଲାଇମଲାଇଟରେ ଥିଲେ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସଂସଦ ପରିସରରେ ଫିଲ୍ମ ‘ଏମର୍ଜନସି’ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ କଙ୍ଗନା ଲୋକସଭା ସଚିବାଳୟରୁ ଅନୁମତି ମାଗିଛନ୍ତି ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ।

ବାସ୍ତବରେ କଙ୍ଗନା ଲୋକସଭା ସଚିବାଳୟକୁ ଏକ ଚିଠି ଲେଖି ସଂସଦ ପରିସରରେ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ମାଗିଛନ୍ତି। ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଚିଠିକୁ ବିଚାର କରାଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ସେ ଅନୁମତି ପାଇବା ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକସଭା ସଚିବାଳୟକୁ ଲେଖିଥିବା ଚିଠିରେ ତାଙ୍କୁ ସଂସଦ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଭିତରେ ଏମର୍ଜନସିନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପରେ ଆଧାରିତ ଏକ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ସାଧାରଣତ ,, ସଂସଦ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସ ଭିତରେ ବେସରକାରୀ ସଂସ୍ଥାଗୁଡ଼ିକୁ ସୁଟିଂ କିମ୍ବା ଭିଡିଓ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇନଥାଏ। ଏମର୍ଜନସିରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ପୂର୍ବତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ ଭାବରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।  ଯିଏ ୧୯୭୫ରେ ଦେଶରେ ଜରୁରୀକାଳୀନ ପରିସ୍ଥିତି ଲଗାଇଥିଲେ।

ସୂତ୍ର ପିଟିଆଇ ଭାଷାକୁ କହିଛି ଯେ ଯଦି କିଛି ସରକାରୀ କିମ୍ବା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସୁଟିଂ କରିବା ଏକ ଭିନ୍ନ କଥା। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଖ୍ୟତ ସରକାରୀ ପ୍ରସାରଣକାରୀ, ଡୋର୍ଡାର୍ଶନ ଏବଂ ସାଂସଦ ଟିଭି ସଂସଦ ଭିତରେ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦିଆଯାଇଛି। ସଂସଦ ଭିତରେ ଏକ ଘରୋଇ ଦଳକୁ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ଅନୁମତି ଦିଆଯିବାର କୌଣସି ଉଦାହରଣ ନାହିଁ ବୋଲି ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ। ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ‘ଏମର୍ଜନସି’ ସୁଟିଂ ଚଳିତ ବର୍ଷ ଜୁନ୍ ରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ଦେଉଛନ୍ତି କଙ୍ଗନା ରାଣାୱତ୍‌। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜେ ମଧ୍ୟ ଫିଲ୍ମର ଲେଖକ ଏବଂ ନିର୍ମାତା ଅଟନ୍ତି।

   Related Posts