suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସାଲେପୁର : ପାରିବାରିକ କଳହର କରୁଣ ପରିଣତି, ସ୍ୱାମୀକୁ କିରୋସିନି ଢାଳି ଜାଳିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଇରାନ : ୭ ମୃତ, ୪୪୦ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ଆସୁଛି କଞ୍ଚା ଲଙ୍କାର ନୂଆ ୱେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ ‘ଗ୍ୟାଙ୍ଗସ୍‌ ଅଫ ବ୍ରହ୍ମପୁର’

14/09/2022 at 12:00 PM

ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ “କଞ୍ଚାଲଙ୍କା ରେ ଷ୍ଟ୍ରିମିଙ୍ଗ ହୋଇଥିବା ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଓ ଅଜସ୍ର ମାତ୍ରାରେ ଦର୍ଶକଙ୍କଠୁ ହାସଲ କରିଥିବା ଭଲପାଇବା ୱେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ ‘ଗ୍ୟାଙ୍ଗସ୍‌ ଅଫ ପୁରୀ’। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଥରେ ଏହି ସିରିଜ୍‌ ପରେ କଞ୍ଚାଲଙ୍କା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛି “ଗ୍ୟାଙ୍ଗସ୍‌ ଅଫ ବ୍ରହ୍ମପୁର’ । ଏହି ୱେବ୍‌ ସିରିଜ୍‌ରେ ଦର୍ଶକ ଉଭୟ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଅଞ୍ଚଳର କଳା ସଂସ୍କୃତି, ଐତିହ୍ୟ ଓ ଅପରାଧିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ ।

ଅନୁପମ ପଟ୍ଟନାୟକ ଓ ବର୍ଷା ପଟ୍ଟନାୟକ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶନା ସହିତ ପ୍ରଯୋଜନା ଦାୟିତ୍ୱ ବହନ କରିଛନ୍ତି । ଅନୁପମ କହିଛନ୍ତି, ଆମେ ‘ଗ୍ୟାଙ୍ଗସ୍‌ ଅଫ୍‌ ପୁରୀ’ ଦର୍ଶକୀୟ ଆହୃତିରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖୁସି । “ଗ୍ୟାଙ୍ଗସ୍‌ ଅଫ ବ୍ରହ୍ମପୁର’ ସିରିଜ୍‌କୁ ଆହୁରି ଉଚ୍ଚମାନର ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବୁ ଏବଂ ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ରହୁଥିବା ଓଡ଼ିଆ ଦର୍ଶକ ଏହି ସିରିଜ୍‌କୁ ବ୍ୟୟବହୁଳ ଭାବରେ ଉପଭୋଗ କରିବେ ।’ “ଗ୍ୟାଙ୍ଗସ୍‌ ଅଫ୍‌ ବ୍ରହ୍ମପୁର’ କୁ ନେଇ କଞ୍ଚାଲଙ୍କାର କୋ-ଫାଉଣ୍ଡର ଓ ଚେୟାରମ୍ୟାନ ଅକ୍ଷୟ ପରିଜା କୁହିଛନ୍ତି, ‘ଆମେ ସବୁବେଳେ ଆଉ ସବୁ ସମୟରେ ଆମ ମାଟିର କାହାଣୀ ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚାଇବା ସଂକଳ୍ପ କରିଛୁ ।’

   Related Posts