oroinfra
maganna
anutap
FileReOpen
TASTEtheBEST
EVOS_WebBanner_728X90
oroinfra
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
Anutap_WebBanner_728X90
FileReOpen_WebBanner_728X90
TASTEtheBEST_WebBanner_728X90
EVOS_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର: ଭଞ୍ଜବିହାର କ୍ୟାମ୍ପସ୍‌ରେ ବାଘ ! ଭୟଭୀତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ଓ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ, ବନ ବିଭାଗର ପାଟ୍ରୋଲିଂ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଉପର ତଳ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୨୨୨ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଉଗ୍ରରୂପ ରୂପ ନେଲା ପାରିବାରିକ କଳହ, ଜୀବନ ହାରିଦେଲେ ଜିଲ୍ଲା ପରିଷଦ ସଭ୍ୟ
  • ||
  • ୫ ଦୋକାନ ଉପରେ ଚଢିଗଲା ସାର ବୋଝେଇ ଟ୍ରକ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୧୪ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • ପୂଜାରେ ଭିଜିବ ପାର୍ବଣ, ଲଘୁଚାପ ପ୍ରଭାବରେ ୨୬ରୁ ୨୯ ଯାଏ ନିର୍ଦ୍ଧୁମ ଛେଚିବ
  • ||

ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର କମଲ ହାସନ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍: ଆମେରିକାରୁ ଫେରିବା ପରେ ସଂକ୍ରମିତ

22/11/2021 at 4:14 PM

ଚେନ୍ନାଇ: ତାମିଲ ସୁପରଷ୍ଟାର କମଲ ହାସନ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ ସେ ନିଜେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସେ ଆମେରିକା ଯାଇ ଫେରିଥିଲେ। ଆମେରିକାର ସେ ନିଜର କପଡ଼ା ବ୍ରାଣ୍ଡ କମଲ୍ସ ହାଉସ୍ ଅଫ୍ ଖଦଡ଼ ଲଞ୍ଚ କରିବା ପରେ ସେ ଭାରତ ଫେରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ କମଲ ତାମିଲ୍‌ରେ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।


ସେ ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ” ମୁଁ ଆମେରିକା ଫେରିବା ପରେ ମୋ ସାମାନ୍ୟ କାସ ହେଉଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ମୁଁ କରୋନା ଟେଷ୍ଟ କରାଇଲି ସେତେବେଳେ ମୋ କୋଭିଡ୍ ରିପୋର୍ଟ ପଜିଟିଭ୍ ଆସିଲା। ମୁଁ ଚେନ୍ନାଇରେ ଏକ ହସ୍‌ପିଟାଲ୍‌ରେ କ୍ୱାରେଣ୍ଟିନ୍‌ରେ ରହିଛି। ଲୋକମାନେ ଏହା ଅନୁଭବ କରିବା ଦରକାର ଯେ କୋଭିଡ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯାଇନି। ତେଣୁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ନିହାତି ଦରକାର।”

ଏପଟେ ଭାରତରେ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମଣ ନିୟମିତ ଭାବରେ କମିବାରେ ଲାଗିଛି। ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଦେଶରେ ୮,୪୮୮ ଜଣ ନୂଆ କୋଭିଡ ରୋଗୀ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ରବିବାର ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିବା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ଠାରୁ ଆଜି ସଂକ୍ରମିତ ହାର ୧୯.୧% କମ୍ ରହିଛି। ୫୩୮ଦିନରେ ଆଜି ସବୁଠାରୁ କମ୍ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏନେଇ କେନ୍ଦ୍ର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଓ ପରିବାର କଲ୍ୟାଣ ବିଭାଗ ପକ୍ଷରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି।

ଆଜିର ସଂକ୍ରମିତଙ୍କୁ ମିଶାଇ ଦେଶର ମୋଟ ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩,୪୫,୧୮,୯୦୧ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଇଁ ଦେଶରେ ଆକ୍ଟିଭ ସଂଖ୍ୟା ୧,୧୮,୪୪୩ ରହିଛି। ୫୩୪ ଦିନ ଭିତରେ ଆଜି ଆକ୍ଟିଭ ସଂଖ୍ୟାରେ ସର୍ବାଧିକ ହ୍ରାସ ହୋଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆକ୍ଟିଭ୍ କେସ୍‌ ୦.୩୪% ପ୍ରତିଶତ ରହିଥିବା ବେଳେ ଏହା ଦେଶର ମୋଟ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କର ମାତ୍ର ୧ ପ୍ରତିଶତ ବୋଲି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରାଳୟ କହିଛି। ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୦ ଠାରୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ସବୁଠାରୁ କମ୍‌ ଆକ୍ଟିଭ୍ କେସ୍।

ଅନ୍ୟପଟେ ସୋମବାର ୧୨,୫୧୦ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ୨୪୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଫଳରେ ମୋଟ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୪,୬୫,୯୧୧ ହୋଇଛି ବୋଲି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟମନ୍ତ୍ରାଳୟ କହିଛି।

   Related Posts