Kalki 2898 ADର ମେକର୍ସ ଦେଲେ ସରପ୍ରାଇଜ୍, ରିଲିଜ୍ କଲେ ଦୀପିକାଙ୍କ ନୂଆ ଲୁକ୍

Published By : Prameya-News7 Bureau | June 10, 2024 IST

ମୁମ୍ଵାଇ ୧୦।୦୬; ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ଦୀପିକା ସେମାନଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କଲକି 2898 AD ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି । ନିର୍ମାତାମାନେ ପ୍ରତିଦିନ ଫିଲ୍ମ ସହିତ ଜଡିତ ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ପ୍ରଭାସ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟରର ନୂଆ ଲୁକ୍ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଏହି ଫଟୋରେ ଲୋକମାନେ ତୀବ୍ର ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରଣବୀର ସିଂ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ଦେଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ମନ୍ତବ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି।

ଦୀପିକା ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଫିଲ୍ମ କଲକି 2898 AD ର ଏକ ନୂଆ ଲୁକ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚମତ୍କାର। ଏହା ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇ ଦେଇଛି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରରେ ଦୀପିକା ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଭିବ୍ୟକ୍ତିରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବର୍ଷାରେ ଓଦା ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି। ଏହାର କ୍ୟାପସନରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, 'କଲକି 2898AD ର ଟ୍ରେଲର ଆସନ୍ତାକାଲି ଆସିବ।' ରଣଭୀର କମେଣ୍ଟ ଦେଇ 'ବୁମ୍ ଷ୍ଟନର୍!' ଲେଖିଥିଲେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି 'ତୁମକୁ ବଡ଼ ପରଦାରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିପାରିବ ନାହିଁ', ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି 'ରାଣୀ ଭାରତୀୟ ସିନେମାରେ ରାଜ୍‌ କରୁଛନ୍ତି', ଆଉ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି 'ଦୀପିକା ତୁମେ ଆମକୁ କେବେ ନିରାଶ କରିବ ନାହିଁ, ତୁମର ପ୍ରଶଂସକ ହେବାରେ ଗର୍ବ କରୁଛି।'

 

'କଲକି 2898 AD' ର ଟ୍ରେଲର ୧୦ ଜୁନ୍ ଅର୍ଥାତ୍ ସୋମବାରରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୨୭ ଜୁନ୍ ୨୦୨୪ରେ ପ୍ରେକ୍ଷାଳୟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ଦଶମ ଅବତାର ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହେବ ଏବଂ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଜଗତର ଶେଷ କାହାଣୀ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ । ପ୍ରଭାସଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ୬୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ବଜେଟରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି।

 

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.