suno sunao
Hari omm 2
hari om films
suno sunao new
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ବରିଷ୍ଠ କିରାଣୀ, ଲାଞ୍ଚ ନେବାବେଳେ ମାଡ଼ି ବସିଲେ ଅଧିକାରୀ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି: ଜୁଏଲାରୀ ଦୋକାନରୁ ଚୋରି, ତାଲା ଭାଙ୍ଗି ଲୁଟିନେଲେ ୧୯ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ସୁନା ଗହଣା
  • ||
  • ପୁରୀ: ଶ୍ରୀମନ୍ଦିରରେ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କ ନୀତି ବିଳମ୍ବ, ଦର୍ଶନ ନପାଇ ଭକ୍ତ ଅସନ୍ତୋଷ
  • ||

ସୈଫ୍‌ଙ୍କ ପୁଅ ଇବ୍ରାହିମ୍‌ଙ୍କ ବଲିଉଡ୍‌ ଡେବ୍ୟୁ, କାଜୋଲ୍‌ଙ୍କ ସହ କରିବେ ଧମାଲ

28/11/2022 at 8:48 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୨୮।୧୧: ବଲିଉଡ୍‌ରେ ଏବେ ଷ୍ଟାରକିଡ୍‌ଙ୍କ ପାଳି। ସମସ୍ତେ ଡେବ୍ୟୁ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଭାଇ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ଫିଲ୍ମରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାଣ କରିବେ କରଣ ଜୋହର । ଏଥି ସହିତ ବୋମାନ ଇରାନୀଙ୍କ ପୁଅ କାୟୋଜ ଇରାନୀ ଏହାର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ହେବେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କାଜୋଲ ମଧ୍ୟ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଏକ ଅଂଶ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଇ-ଟାଇମ୍ସ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ କାଜୋଲଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ହେଲେ ଫିଲ୍ମର ଟାଇଟଲ୍ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଏହାର କାହାଣୀ କାଶ୍ମୀର ଆତଙ୍କବାଦକୁ ନେଇ ଆଧାରିତ । ଏହା ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଫ୍ଲୋରକୁ ଆସିବ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ କାଜୋଲ ଇବ୍ରାହିମଙ୍କ ପିତା ସୈଫ୍‌ ଅଲ୍ଲୀ ଖାନଙ୍କ ସହ ‘ଦିଲାଗି’, ‘ହେମେଶା’ ଏବଂ ‘ତାନହାଜୀ: ଦି ଅନସଙ୍ଗ ୱାରିଅର୍’ ଭଳି ଫିଲ୍ମରେ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କାଜୋଲ ୧୨ ବର୍ଷ ପରେ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହରଙ୍କ ସହ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଦୁହେଁ ଫିଲ୍ମ ମାଇଁ ନାମ ଖାନରେ ଏକାଠି କାମ କରିଛନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଇବ୍ରାହିମ ଅଲି ଖାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ରକି ଔର ରାନୀଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ପାଇଁ କରଣ ଜୋହରଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, ରଣଭୀର ସିଂ, ଶବାନା ଆଜମୀ ଏବଂ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ଭଳି କଳାକାରମାନେ ନଜର ଆସିବେ। ଏଥି ସହିତ, କାଜୋଲ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସଲାମ ଭେଙ୍କି ୯ ଡିସେମ୍ବର ଅର୍ଥାତ୍‌ ଆସନ୍ତା ମାସରେ ରିଲିଜ୍ ହେବ।

   Related Posts