scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ଟେଲି ଅଭିନେତା ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଗିରଫ୍, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଚଳାଇଥିଲେ ଗୁଳି

6/12/2023 at 10:40 AM

ମୁମ୍ଵାଇ ୦୬।୧୨: ବର୍ତ୍ତମାନ ଟେଲି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଜଣାଶୁଣା ଟିଭି ଅଭିନେତା ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କr ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଖବର ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି। ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ବିଜନୋରର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗୁଳି ଚଳାଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ତିନି ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଝଗଡା ସମୟରେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ତାଙ୍କ ଲାଇସେନ୍ସ ପ୍ରାପ୍ତ ବନ୍ଧୁକରୁ ଗୁଳି ବାଜି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବିଜନୋରରେ ଘଟିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ସୂଚନାକୁ ଅପେକ୍ଷା କରାଯାଇଛି ।  

କଣ ପୁରା ମାମଲା ?

ସୂଚନାନୁସାରେ, ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ସିଂ ତାଙ୍କ ଜନ୍ମ ଗ୍ରାମ ବିଜନୋରର ବଢାପୁର ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଅଞ୍ଚଳର କୁଆନ ଖେଡା ନିକଟରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ଗୁରୁଦୀପ ଗାଁର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଝଗଡା ସମୟରେ ଦୁହେଁ କହିଥିଲେ ଯେ ଗଛଟି ସେମାନଙ୍କର । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଝଗଡା ଏତେ ବଢିଯାଇଥିଲା ଯେ ଭୁପେନ୍ଦ୍ର ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଭାବରେ ଗୁଳି ଚଳାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗୁରୁଦୀପଙ୍କ ୨୩ ବର୍ଷର ପୁଅର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

   Related Posts