Showcase2022
Showcase2022
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଉ କିଛି ଦିନ ପରେ ସାଜିଥାନ୍ତେ ବରଗଡ଼ ଧନୁଯାତ୍ରାର ବଳରାମ, ତା ଆଗରୁ ଦୁନିଆ ଛାଡ଼ି ଚାଲିଗଲେ ଶ୍ରେୟସ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି କନ୍ଧମାଳ: ଫୁଲବାଣୀରେ ୬.୬ ଡିଗ୍ରୀ, ଦାରିଙ୍ଗବାଡିରେ ୮.୫ ଡିଗ୍ରୀ ସେଲସିୟସ
  • ||
  • ମହିଳା ପ୍ରଦର୍ଶନକାରୀଙ୍କ ସ୍ତନ ଏବଂ ଗୁପ୍ତାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳି କରୁଛନ୍ତି ଇରାନୀ ସେନା, ଖୁଲାସା କଲେ ଡାକ୍ତର
  • ||
  • ସିନ୍ଧେକେଲା ଥାନା ଆଇଆଇସି ଗିରଫ, ୨୫ ହଜାର ଲାଞ୍ଚ ନେଉଥିବା ବେଳେ ଧରିଥିଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ଧର୍ମଗଡ: ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଗଛରେ ପିଟିଲା ମିନିଟ୍ରକ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଜାଡ଼ରେ ଥରୁଛି ରାଜ୍ୟ, କୋରାପୁଟରେ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ମୋହନା: ଗୋଷ୍ଠୀ କେନ୍ଦ୍ର ପଛପଟେ ପଡ଼ିଛି କୁଢ଼ କୁଢ଼ ଔଷଧ, ବୈଧତା ଥାଇ ବି ଫୋପାଡିଦେଲେ
  • ||
  • ପାଟଣା ରେଞ୍ଜରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛନ୍ତି ହାତୀପଲ, ଧାନ ଫସଲ ନଷ୍ଟ ସହ ଖାଇଗଲେ ଶହ ଶହ ଧାନ ବିଡା
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିତକୋଇଲି: ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମାତିଲେ ଡକାୟତ, ଚୋରି କରିବାକୁ ଆସି ନେଇଗଲେ ଜୀବନ
  • ||

ମୀନ ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ନୂଆ ବର୍ଷରେ ବଦଳିଯିବ ୪ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ…

15/12/2021 at 8:27 AM

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ ୧୫।୧୨ : ୨୦୨୨ ନୂତନ ବର୍ଷର ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଖୁବ୍‌ କମ୍ ସମୟ ବାକି ଅଛି । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ଗ୍ରହ ପରିବର୍ତ୍ତନର ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି । ଏହା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ ଦ୍ବାରା ଅନେକ ରାଶିଙ୍କ ଶୁଭ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥାଏ । ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଫଳରେ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଉପରେ ସିଧାସଳଖ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯାଇଛି । ଏହା ସହିତ ଏହାକୁ ଦେବତାମାନଙ୍କର ଗୁରୁ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ । ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯେତେବେଳେ ବୃହସ୍ପତି ରାଶି ଗୁଡିକରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି । ଏହାର ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଥାଏ । ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହ ୧୨ ଏପ୍ରିଲରେ ନିଜର ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ବୃହସ୍ପତି ଗ୍ରହର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି – ରାଶିରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତନର ହେତୁ କନ୍ୟା ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ରହିବ । ନୂଆ ବର୍ଷର ମଝିରେ କନ୍ୟା ରାଶିଙ୍କର ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବେ। ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଅର୍ଥନୈତିକ ଅବସ୍ଥା ବହୁତ ଉନ୍ନତି କରିବେ। ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣରେ ଲାଭ ମିଳିବ । ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି- ବୃହସ୍ପତିର ରାଶିର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ  ବିଛା ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ଚାକିରିର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ୨୦୨୨ ଖାସ୍‌ ବର୍ଷ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଅଧିକ ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି- ନୂଆ ବର୍ଷରେ ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ମୀନରେ ଗମନାଗମନ ହେତୁ ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭଦାୟକ ହେବ । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- ବୃହସ୍ପତିର ରାଶି ଚିହ୍ନର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ, ୨୦୨୨ ରେ ଆବଶ୍ୟକୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ । ବୃହସ୍ପତିଙ୍କ ଗମନାଗମନ ହେତୁ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରଗତିରେ ଦୃଢ ବିନିଯୋଗ ହେବ । ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିବାହ କରିବେ । ଧନ ଲାଭ କାରଣରୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ସଙ୍କଟ ହେବ ନାହିଁ ।

ତେବେ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ, ବୃହସ୍ପତି ୧୨ ଏପ୍ରିଲରେ ଏହାର ରାଶି ମୀନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ । ବର୍ଷ ଆରମ୍ଭରେ ବୃହସ୍ପତି କୁମ୍ଭରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ । ଏହା ପରେ ବୃହସ୍ପତି ୨୩ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୨ରେ ସ୍ଥିର ହୋଇ ରହିବେ । ୧୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୨ରେ ବୃହସ୍ପତି ନିଜସ୍ୱ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ରେ ମୀନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ ।

   Related Posts