ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆଠମଲ୍ଲିକ: ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ଶରୀରରେ ରହିଛି ଅନେକ କ୍ଷତଚିହ୍ନ
  • ||
  • ସମ୍ୱଲପୁର: ଜଳିଗଲା ଘରୋଇ ବସ୍ ନାଗରାଜ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଗଲେ କଣ୍ଡକ୍ଟର
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ: ନାଳରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ପାଖରେ ପଡିଛି ବାଇକ ଓ ମଦବୋତଲ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିୟୋଗରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଶୋକ
  • ||
  • ଭଦ୍ରକ: ଭୟାବହ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡରେ ଜଳିଗଲା ୧୫ ବଖରା, ୨ ଗୋ-ମାତା ଜୀବନ୍ତ ଦଗ୍ଧ
  • ||
  • କଟକ: ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଝରଣା ଦାସଙ୍କ ପରଲୋକ, ୮୨ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ
  • ||

କାଲିଠାରୁ ଶୁଭ ଯୋଗରେ ବୃହସ୍ପତି, ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ହେବ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ

11/12/2019 at 7:48 AM

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲିଠାରୁ ବୃହସ୍ପତି ଶୁଭ ଯୋଗରେ ରହିବେ । ଯାହା ଫଳରେ କିଛି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଏହାସହ ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଚିନ୍ତା ରହିବନାହିଁ ।

ତୁଳା, ଧନୁ ରାଶି :

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କାଲିଠାରୁ ଶୁଭ ଯୋଗରେ ରହିବେ ବୃହସ୍ପତି । ଫଳରେ ତୁଳା ଏବଂ ଧନୁ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ସଫଳ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିପାରନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ସମସ୍ତ ମନୋସ୍କାମନା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ । ଧନ, ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଜବୁତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଦୂର ହେବ । ଏମାନଙ୍କ ଦୈନନ୍ଦିନ ଜୀବନରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କର କୃପା ରହିବ ।

ମକର, କର୍କଟ ରାଶି :

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ବୃହସ୍ପତି ଶୁଭ ଯୋଗରେ ରହିବା ଯୋଗଁ ମକର ଏବଂ କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଭଲ ସମୟ ଆସିପାରେ । ଜୀବନର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏମାନଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ଭାଗ୍ୟ ଏମାନଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବ । ପରିଶ୍ରମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଫଳ ମିଳିପାରେ । କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏମାନଙ୍କୁ ବଡ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ । ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ କରିପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ସର୍ବଦା ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣଙ୍କର କୃପା ରହିବ ।

ମିଥୁନ, ମୀନ ରାଶି :

କାଲିଠାରୁ ବୃହସ୍ପତି ଶୁଭ ଯୋଗରେ ରହିବେ । ଫଳରେ ମିଥୁନ ଏବଂ ମୀନ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଫାଇଦା ହିଁ ଫାଇଦା ମିଳିବ । ଅଚାନକ ଏମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ । ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଜୀବନରୁ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଚାକିରୀ ଅନ୍ବେଷଣରେ ଥିଲେ ତାହା ଦୂର ହୋଇପାରେ । ଏମାନଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ଏହି ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କୁ ପୂଜା କଲେ ସଫଳତା ମିଳିବ ।

   Related Posts