scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ରାଜଧାନୀରେ ଗୁଳି ମାଡ ଖାଇଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରୁ ମଦବୋତଲ, ଗଞ୍ଜେଇ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ଜବତ

11/02/2020 at 5:48 PM

ଭୁବନେଶ୍ୱର ୧୧।୦୨ -ରାଜଧାନୀର ଇମ୍ଫୋସିଟି ଥାନା ବଜରଙ୍ଗ ବିହାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ଇନ୍‌ଭେଷ୍ଟିଗେସନ ଜାରି ରଖିଛି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ସୋମବାର ଯୁବତୀଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଆଶିଷ ନାୟକକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ବୁଧବାର ଆଉ ୨ଯୁବକଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚରା ଚଳାଇଛି । ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ପରେ ଆଶିଷ ତା’ ସାଙ୍ଗକୁ ବନ୍ଧୁକ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ଦେଇଥିବା କହିବା ପରେ ରଘୁନାଥପୁର କେନାଲ ଅଂଚଳରେ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଛି ପୋଲିସ । …

ଗୁଳି ବାଜିଥିବା ଯୁବତୀ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ । ଗୁଳି ଫୁଟାଇଥିବା ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ ହୋଇଛି । ହେଲେ ଗୁଳି ଫୁଟିଥିବା ବନ୍ଧୁକର ସନ୍ଧାନ ପାଉନି ପୋଲିସ । ରାଜଧାନୀର ଇମ୍ଫୋସିଟି ଥାନା ବଜରଙ୍ଗ ବିହାରରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ଼ ଘଟଣାର ୨୪ଘଣ୍ଟା ପରେ ବି ପୂରା ମାମଲାର ପର୍ଦ୍ଦାଫାସ୍‌ କରିପାରିନି କମିଶନରେଟ୍‌ ପୋଲିସ । ସୋମବାର ଯୁବତୀଙ୍କ ପୁରୁଷ ବନ୍ଧୁ ଆଶିଷ ନାୟକକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ବେଳେ ବୁଧବାର ଆଉ ୨ଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରି ପଚରାଉଚରା ଚଳାଇଛି । ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ପରେ ଆଶିଷ ତା’ର ସାଙ୍ଗକୁ ବନ୍ଧୁକ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ଦେଇଥିବା କହିବା ପରେ ସଂପୃକ୍ତ ସାଙ୍ଗକୁ ଧରି ରଘୁନାଥପୁର କେନାଲ ଅଂଚଳରେ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଥିଲେ ବି ବନ୍ଧୁକ ମଳିନି । ଗୋଟେ ପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ନାୟକ ବିରୋଧରେ ପୂର୍ବରୁ ବିଭିନ୍ନ ଥାନାରେ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି ପୋଲିସ । ଏମିତିକି ନୟାପଲ୍ଲୀ ଅଂଚଳରେ ଏକ ବୋମାମାଡ଼ ଘଟଣାରେ ପୂର୍ବରୁ ଗିରଫ ହୋଇଥିଲା ଆଶିଷ ।

କେବଳ ଭୁବନେଶ୍ବର କାହିଁକି ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଥାନାରେ ମଧ୍ୟ ଆଶିଷ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରହିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ସୋମବାର ଯୁବତୀ ଜଣକ ରହୁଥିବା ବଜରଙ୍ଗ ବିହାର ଭଡ଼ା ଘରେ ଯେଉଁଠାରେ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ଘଟିଥିଲା ସେଇ ଘରକୁ ଯାଇ ଛାନଭିନ୍‌ କରିଥିଲା ଫୋରେନ୍‌ସିକ୍‌ ଟିମ୍‌ । ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରୁ ମଦବୋତଲ, ଗଞ୍ଜେଇ ଭଳି ବିଭିନ୍ନ ଆପତ୍ତିଜନକ ଜିନିଷ ମିଳିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି । ଏମିତିରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ରୁମରେ ଆଶିଷ ରହିଥିବା ଏବଂ ଗୁଳିକାଣ୍ଡ ପରେ ବନ୍ଧୁକ ଗାଏବ୍‌ ହୋଇଯିବା ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଏକ ଅପରାଧିକ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରର ଗନ୍ଧ ସ୍ପଷ୍ଟ ବାରିହେଉଛି । ଯାହାର ଗୁମର ଖୋଲିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ସହ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ଜେରା କରିବାକୁ ଚାଲିଛି ଚେଷ୍ଟା । ଇତି ମଧ୍ୟରେ ପୋଲିସ ଆଉ ଜଣେ ଯୁବକକୁ ମଧ୍ୟ ଅଟକ ରଖିଥିବା କଥା କୁହାଯାଉଛି । ଯିଏ କି ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରଥମ ବଏଫ୍ରେଣ୍ଡ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି । ଏମିତିରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠୁଛି ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ୩ଜଣ ଯୁବକ ଓ ଗୁଳିକାଣ୍ଡର ଶିକାର ଯୁବତୀ ସମସ୍ତେ ଗୋଟିଏ ଗୋଷ୍ଠୀର କି ? ବଜରଙ୍ଗ ବିହାରରେ ଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ଭଡ଼ା ଘରେ ଏମାନେ ନିୟମିତ ଭାବେ ଏକାଠି ହେଉଥିଲେ କି ? ଏମାନଙ୍କ କୌଣସି ବଡ଼ ଅପରାଧ ଘଟାଇବାର ଯୋଜନା ଥିଲା କି ? ଯୁବତୀ ରହୁଥିବା ଭଡ଼ା ଘରର ମାଲିକ କିଏ ?  ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ପୋଲିସ କୌଣସି ସୁରାକ୍‌ ପାଇଛି କି ? ହୁଏତ ପୋଲିସର ଇନ୍‌ଭେଷ୍ଟିଗେସନ ପୂରା ହେବା ପରେ ଏସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରିବ ।

   Related Posts