scan steel
web-baneer-728x90
WhatsApp Image 2023-12-06 at 12.52.17
728x90-banner-17.2.24jpg
Untitled-1 copy (1)
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online, Odisha News, khabar odisha,news in oriya

ପୁରୀରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାର ନୂଆ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

1/10/2018 at 12:41 PM

ପୁରୀ ୧/୧୦ : ପୁରୀରେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧିଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ ଘଟଣାର ନୂଆ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଆକ୍ରମଣର ଏହି ନୂଆ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଆକ୍ରମଣର ମୁଖ୍ୟ ଖଳନାୟକ ଡେପୁଟି କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମିଶ୍ର ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି | ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ କିମ୍ବା ଏସପିଙ୍କ ବିନା ନିର୍ଦେଶରେ ସେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ଲାଗି ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ | ପୁରୀ ଖୁଣ୍ଟିଆ ପେଟ୍ରୋଲ ଟାଙ୍କିରେ ସେହି ସମୟରେ କେବଳ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ଥିବା ବେଳେ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମିଶ୍ରଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏହି ଆକ୍ରମଣ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଭାବେ କରାଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ପୋଲିସ ଏହି ବର୍ବର କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଥିଲା | ଡେପୁଟି କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ଲିଙ୍ଗରାଜ ମିଶ୍ର ଦୀର୍ଘ ଦିନ ହେଲା ପୁରୀରୁ ଉପର କୋଲାବକୁ ବଦଳି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ଏଠାରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି | ପୁରୀରେ ଡେପୁଟି କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ ପଦବୀ ନଥିବା ବେଳେ ସେ ଏଠାରେ ପୋଲିସର ଉଚ୍ଚ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରହିଆସୁଥିବା ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି | ସେ ବର୍ତମାନ ପୁରୀରେ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ୱରେ ନଥିବା ବେଳେ ଉପର କୋଲାବରୁ ଦରମା ମଧ୍ୟ ପାଉଛନ୍ତି | ଏପରି ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କେଉଁ ଆଇନ ଓ ନିର୍ଦେଶ ବଳରେ ଏଭଳି ଆକ୍ରମଣ ନିର୍ଦେଶ ଦେଇଥିଲେ ତାହା ଏବେ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି | ଏହି ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ବରଖାସ୍ତ କରାଯିବା ସହ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ ଦୃଢ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବା ପାଇଁ ଦାବି ଜୋର ଧରିଛି |

   Related Posts