ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ଋଷି ସୁନକଙ୍କୁ ଏମିତି କହି ଟ୍ରୋଲ ହେଲେ ଆମେରିକା ରାଷ୍ଟ୍ରପତି, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ବାଇଡେନଙ୍କ ଭାଷଣ

27/10/2022 at 11:05 AM

ଓ୍ୱାଶିଂଟନ ୨୭/୧୦: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜବରଦସ୍ତ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜୋ ବାଇଡେନ । ବ୍ରିଟିଶ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନାମକୁ ଭୁଲ୍ ଉଚାରଣ କରି ଅଡୁଆରେ ପଡିଛନ୍ତି ବାଇଡେନ୍ । ଆମେରିକାର ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ବାଇଡେନ ସୁନକଙ୍କ ନାମକୁ ଦୁଇ ଦୁଇଥର ଭୁଲ୍ ଭାବରେ ଉଚ୍ଚାରଣ କରିଥିଲେ । ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଥିବା ବି ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

ଜୋ ବାଇଡେନ ଅଭିଭାଷଣରେ କହିଛନ୍ତି, ‘ଆମେ ବ୍ରିଟେନ ସହ ଜଡିତ ଏକ ଖବର ଶୁଣିଛୁ । ରସିଦ, ରସିଦ, ରସିଦ ସୁନକ ବ୍ରିଟିଶ ନୂଆ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ସ୍ୱାଗତ । ଋଷି ସୁନକଙ୍କ ନା ଭୁଲ୍ ଉଚ୍ଚାରଣ କରିଥିବା ଜୋ ବାଇଡ଼େନଙ୍କ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଟ୍ରୋଲରମାନେ ଜୋ ବାଇଡେନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି।

ଟ୍ରୋଲ ଷ୍ଟୟ ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଜୋ ବାଇଡେନ କେଉଁଠାରୁ ଖବର ପାଇଛନ୍ତି ଯେ ରସିଦ ସୁନକ ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବ୍ରିଟେନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଶକ୍ତି ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଜୋ ବାଇଡେନ ପୁଣି ଥରେ ନିଦରେ ଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି । ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବାଇଡେନ ରସିଦ ସୁନକଙ୍କୁ ବ୍ରିଟେନର ନୂତନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ନିଯୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି । ମୁଁ ବୁଝିପାରୁ ନାହିଁ ସେମାନେ କିପରି ହ୍ୱାଇଟ୍ ହାଉଟ ଚଳାଉଛନ୍ତି ? ଭାଷଣ ଶେଷରେ ସେ ମଞ୍ଚରୁ ଓହ୍ଲାଇବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଭୁଲି ଯାଇଥିଲେ । ଏଥିରୁ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ, ବାଇଡେନ କଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେ ନିଜେ ଜାଣିପାରୁନାହିଁନ୍ତି ।

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବର୍ଷ ୨୦୨୨ ଆରମ୍ଭରେ ଜୋ ବାଇଡେନ ଏମିତି ଗୋଟେ ଭାଷଣ ଦେଇ ଫସିଥିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଜୋରଦାର ଟ୍ରୋଲ ହୋଇଥିଲେ ବାଇଡେନ୍ ।

   Related Posts