ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୦୨୦-୨୨ରେ କୋଭିଡ଼ ନେଇଛି ୨୦ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଜୀବନ, ବିଧାନସଭାରେ ରାଜସ୍ୱ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଲିଖିତ ଉତ୍ତର
  • ||
  • ଅର୍ଚ୍ଚନା ନାଗ ଗିରଫ ମାମଲା, ଇଡିରେ ହାଜର ହେଲେ ହୋଟେଲ ମାଲିକ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : ଅଧୁରା ରହିଗଲା ଜଗା ଦର୍ଶନ, ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଚାଲିଗଲା ୪ ଜୀବନ
  • ||

ଜିଓ ଆଣିଲା ‘ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର୍‌ ଅଫର୍‌’

25/12/2019 at 12:24 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ,୨୫/୧୨: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ପକ୍ଷରୁ ‘୨୦୨୦ ହାପି ନ୍ୟୁ ଇୟର୍‌ ଅଫର୍‌’ ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି । ଏଥିରେ କମ୍ପାନି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅସୀମିତ ପ୍ଲାନ୍‌ ଆଣିଛି । ଉଭୟ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ଏବଂ ଜିଓ ଫୋନ୍‌ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଏହି ଅଫର କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ । ଏହି ନୂଆ ସ୍କିମ୍‌ରେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବର୍ଷକ ପାଇଁ ‘ଅସୀମିତ’ ସେବା ଯୋଗାଇଦେବ ।

ଏଥିପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୨,୦୨୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ହେବ । ମଙ୍ଗଳବାରଠାରୁ ଏହା ଗ୍ରାହକଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇଛି । ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍‌ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି ଅଫର ଆପଣାଇଲେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସୀମିତ ଭଏସ୍‌ କଲ୍‌ ସୁବିଧା ସହ ଦିନକୁ ୧.୫ଜିବି ଡାଟା ମିଳିବ । ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ଓ ଜିଓ ଆପ୍‌ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ ।

ଏହି ସ୍କିମ୍‌ର ବୈଧତା ୩୬୫ ଦିନ ରହିଛି । ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ୨,୦୨୦ ଟଙ୍କା ଦେଇ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏକ ନୂଆ ଜିଓ ଫୋନ୍‌ ଏବଂ ୧୨ ମାସର ସେବା ଆପଣାଇ ପାରିବେ । ଏହି ସ୍କିମ୍‌ରେ ଉପଭୋକ୍ତା ଅସୀମିତ ଭଏସ୍‌ କଲ୍‌, ଦିନକୁ ୦.୫ଜିବି ଡାଟା, ଏସ୍‌ଏମ୍‌ଏସ୍‌ ଏବଂ ଜିଓ ଆପ୍‌ ପାଇବେ । ଜିଓ ଫୋନ୍‌ ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କ ନିମନ୍ତେ ଏହି ସ୍କିମ୍‌ର ବୈଧତା ୧୨ ମାସ ରହିଛି ।

   Related Posts