previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶୁକ୍ରବାର ବଜାର ମାନ୍ଦା, ଲାଲ୍ ରଙ୍ଗରେ ଖୋଲିଲା ନିଫ୍ଟି ଓ ସେନସେକ୍ସ
  • ||
  • ଦେଶରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୬୫୬୧ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଆଜି ମୟୂରଭଞ୍ଜ ଯିବେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ, ବୃହତ ଜଳସେଚନ ପ୍ରକଳ୍ପର କରିବେ ଲୋକାର୍ପଣ
  • ||
  • ବିପୁଳ ପରିମାଣର କାଠ ଜବତ, ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ହେଉଥିଲା ଚାଲାଣ
  • ||
  • କାଶ୍ମୀର ଘାଟି ଅଶାନ୍ତ, ପୁଣି ପ୍ରବାସୀ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଗୁଳି କରି ହତ୍ୟା କଲେ ଆତତାୟୀ
  • ||
  • ଆଣବିକ ଦସ୍ତାବିଜ ପାଇଁ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଘରେ ହୋଇଥିଲା ଚଢଉ : ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବଡ ତଥ୍ୟ
  • ||
  • ଭାରତ ବିପକ୍ଷ ସିରିଜ୍ ପୂର୍ବରୁ ଦମ୍ ଦେଖାଇଲା ଜିମ୍ବାଓ୍ୱେ, ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ କଲା ସତର୍କ
  • ||

ମାତ୍ର ୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ମିଳିବ ଜିଓ ଫାଇବରର ଫାଇଦା, ୩୦ ଦିନ ପାଇଁ ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ

31/08/2020 at 2:00 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୩୧/୦୮ : ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ନିଜର ଜିଓ ଫାଇବର (JioFiber ) ତାରିଫ ପ୍ଲାନକୁ ନୂଆ ରୂପ ଦେଇଛି | ନୂଆ ତାରିଫ ପ୍ଲାନ ଏମିତି ସମୟରେ ପେଶ କରାଯାଇଛି ଯେତେବେଳେ ଭଲ ଓ ବିଶ୍ଵସ୍ଥ ଇଣ୍ଟରନେଟ କଣେକ୍ଟିଭିଟି ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ | ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିଖବର ଆଣିଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିଓ ଫାଇବର ପ୍ଲାନରେ ୩୯୯ ଟଙ୍କାରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଏହାସହ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜିଓରେ ଫାଇବର ପାଇଁ ୩୦ ଦିନର ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ ମଧ୍ୟ ଦିଆଯିବ | କମ୍ପାନୀ ଏହାକୁ NAYE INDIA KA NAYA JOSH ନାଁ ଦେଇଛି |

ଯିଏ ଫାଇବର ପ୍ଲାନରେ ଅନେକ ଫାଇଦା ରହିଛି | ଏଥିରେ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସୁବିଧା ରହିଛି | ସିମେଟ୍ରିକ ସ୍ପିଡ଼ ରହିଛି | ପ୍ଲାନର ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ମୂଲ୍ୟ ମାସକୁ ୩୯୯ ଟଙ୍କା |୧୨ ପେଡ ଓଟିଟି ଆପ୍ର ସବସ୍କ୍ରିପସନ ସେ ବି ବିନା ଚାର୍ଜର | 

ଜିଓ ଫାଇବର ପାଇଁ ୩୦ ଦିନର ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ ଦେବାକୁ ଘୋଷଣା କରିଛି | ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ 150Mbps ସ୍ପିଡ଼ ଦିଆଯିବ | ଏହାସହ ଏହାର 4K Set Top Box ରେ ଟପ ୧୦ ପେଡ ଓଟିଟି ଆପର ଏକସେସ ଦିଆଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଏକ୍ସଟ୍ରା ଚାର୍ଜ ନିଆଯିବ ନାହିଁ | ଏଥିରେ ଫ୍ରି ଭଏସ କଲିଂ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ୩୦ ଦିନର ଫ୍ରି ଟ୍ରାଏଲ ସମସ୍ତ ନୂଆ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଗୁ ହୋଇଛି | ଏହା ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୧ ତାରିଖରୁ ଆକ୍ଟିଭେଟ କରିପାରିବେ | ଏହାସହ ପୁରୁଣା ଗ୍ରାହକ ଜିଓ ଫାଇବର ନୂଆ ତାରିଫ ପ୍ଲାନରେ ନିଜ ପ୍ଲାନ ଅପଗ୍ରେଡ଼ କରିପାରିବେ |

ଜିଓ ଫାଇବର ପ୍ଲାନ ମାସକୁ ୩୯୯ ଟଙ୍କାରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ୧୪୯୯ ଟଙ୍କା ଯାଏଁ ଅଛି | ୩୯୯ ପ୍ଲାନରେ ୩୦ ଏମବିପିଏସ ଡାଟା ମିଳିଥାଏ | ୬୦୦ ପ୍ଲାନରେ ୧୦୦ ଏମବିପିଏସ ଡାଟା, ୯୯୯ ପ୍ଲାନରେ ୧୫୦ ଏମବିପିଏସ ଓ ୧୪୯୯ ପ୍ଲାନରେ ୩୦୦ ଏମବିପିଏସ ଡାଟା ସ୍ପିଡ଼ ଦିଆଯାଉଛି |

   Related Posts