AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡା:୮ ଦିନ ପରେ ବି ନବ ଦାସଙ୍କ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ପୋଲିସର ହାତ ଖାଲି
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ତୁର୍କୀ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୭.୮ର ତ୍ରୀବତା ରେକର୍ଡ
  • ||

ଜିଓର ଧମାକା ଅଫର : ୫୯୪ ରିଚାର୍ଜ କରି ୬ ମାସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ ଅଚିନ୍ତା

24/01/2019 at 2:08 PM

ଦିଲ୍ଲୀ ୨୪/୧ : ଜିଓ ନିଜ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ପୁଣି ଆଣିଛି ଏକ ଖୁସି ଖବର | ଜିଓ ଲଞ୍ଚ କରିଛି ଲମ୍ବା ଅବଧି ଵାଲା ତାରିଫ ପ୍ଲାନ | ଜିଓର ମନସୂନ ହଂଗାମା ଅଫର ହିସାବରେ ୬ ମାସ ଏବଂ ୩ ମାସର ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ଲାନ ଲଂଚ କରିଛି | ଏହି ଅଫରରେ ୬ ମାସ ପ୍ଲାନ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ୫୯୪ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ | ୩ ମାସ ପ୍ଲାନ ପାଇଁ ୨୯୭ ଟଙ୍କା ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ପଡିବ |


ଜିଓ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଥିବା ୫୯୪ ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୧୬୮ ଦିନ ରହିବ | ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅନଲିମିଟେଡ଼ ଡାଟା | ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପ୍ରତିଦିନ ୫୧୨ ଏମବି ୪ଜି ଡାଟା ମିଳିବ | ପ୍ଲାନ ଅନୁସାରେ ଡାଟା ଲିମିଟ ଶେଷ ହେଲାପରେ ମଧ୍ୟ ଫୋନରେ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଚାଲିବ | ଇଣ୍ଟରନେଟ ଚାଲିବ କିନ୍ତୁ ଇଣ୍ଟରନେଟ ସ୍ପିଡ଼ କମିଯାଇ ୬୪ କେବିପିଏସ ହୋଇଯିବ |


୨୯୭ ପ୍ଲାନର ଅବଧି ୮୪ ଦିନ ରହିବ | ଉଭୟ ପ୍ଲାନରେ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଭଏସ କଲିଙ୍ଗ, ଫ୍ରି ଏସଟିଡି, ମାସକୁ ୩୦୦ ଏସଏମଏସ/ ଦିନକୁ ୧୦୦ ଏସଏମଏସ ଫ୍ରି ରହିବ | ଜିଓର ସମସ୍ତ ଆପ୍ଲିକେସନ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ଲାନରେ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ | ଏବେ ଫେସବୁକ, ୟୁଟ୍ୟୁବ, ହ୍ୱାଟ୍ସ ଆପ ଭଳି ସମସ୍ତ ଆପ ଜିଓକୁ ସପୋର୍ଟ କରୁଛି |

   Related Posts