‘ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ର’ରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ରିଲ୍ ଲାଇଫ ପୁଅ : ଜନ୍ମଦିନରେ ସେୟାର କଲେ ଫଟୋ

Published By : Prameya-News7 Bureau | December 05, 2020 IST

ମୁମ୍ବାଇ ୫/୧୨: ଶାହରୁଖ ଖାନ୍ ଏବଂ କାଜୋଲଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ‘କଭି ଖୁସି କଭି ଗମ୍’ରେ ତାଙ୍କ ପୁଅଙ୍କ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ଅଭିନେତା ଜିବ୍ରାନ୍ ଖାନଙ୍କ ତାଜା ଫଟୋ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ଶାହରୁଖଙ୍କ ଫିଲ୍ମରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ କାମ କରିଥିବା ଜିବ୍ରାନ ଶୁକ୍ରବାର ନିଜ ଜନ୍ମଦିନ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ କରିଥିଲେ। ଫିଲ୍ମରେ ସେ କୃଷ ନାମକ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।

{"id":372878,"sizeSlug":"large"}

ଜିବ୍ରାନ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଲୋକପ୍ରିୟ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପାଖାପାଖି ୧ଲକ୍ଷ ୪୦ହଜାର ଫଲୋଅର୍ସ ଅଛନ୍ତି। ଜିବ୍ରାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ସିଲଭର ସ୍କ୍ରିନରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିବେ।

{"id":372879,"width":576,"height":613,"sizeSlug":"large"}

ସେ ପିଙ୍କଭିଲା ସହ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଭଲ ଭୂମିକାରେ ସନ୍ଧାନରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ କିଛି ଫିଲ୍ମର ଅଡିସନ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ରଣବୀର-ଆଲିୟା ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ବ୍ରହ୍ମାସ୍ତ୍ରରେ ସେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଭାବେ କାମ କରୁଛନ୍ତି।

{"id":372880,"sizeSlug":"large"}

ଶୁକ୍ରବାର ଜନ୍ମଦିନ ଅବସରରେ ସେ ନିଜର କିଛି ଫଟୋ ସେୟାର କରି ଲେଖିଥିଲେ,‘ ସେ ଆଉ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ରହି ପାରିବେ ନାହିଁ...ତାଙ୍କ ନାଁର ଦିନ.ହାପି ବାର୍ଥଡେ ଟୁ ମି।’

{"id":372881,"sizeSlug":"large"}

ଅନେକ କମ୍ ଲୋକ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଜିବ୍ରାନ ମହାଭାରତର ଅର୍ଜୁନ ଏବଂ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ଫିରୋଜ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ। ସେ ପ୍ରଥମେ ବିଜ୍ଞାପନରେ କାମ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତା’ପରେ ଫିଲ୍ମରେ ଆସିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ କେବେ ଅଭିନେତା ଭାବେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ପାଦ ଥାପିବେ ତାହା ଏଯାଏଁ କହିନାହାନ୍ତି।

{"id":372882,"sizeSlug":"large"}

News7 Is Now On WhatsApp Join And Get Latest News Updates Delivered To You Via WhatsApp

Copyright © 2024 - Summa Real Media Private Limited. All Rights Reserved.