AKK 2023
Hari omm 2
AKK2023
hari om films
WEB_F-8
HARI-OMM_728X90_B
WEB_F-9
Showcase2022
hari om films
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ହିପିଣ୍ଡା ସଂରକ୍ଷିତ ଜଙ୍ଗଲରେ ଦନ୍ତା ମୃତଦେହ ଠାବ, ହାତୀକୁ ମାରି ନେଇଗଲେ ଦାନ୍ତ
  • ||
  • MKCG ମେଡିକାଲ ମୁଖ୍ୟ ଫାଟକ ସମ୍ମୁଖରେ ଦୁର୍ଘଟଣା: ସ୍କୁଟି-କାର୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଦୁଇ ମୃତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ରାତିରେ ପାରଦ କମିବ ଓ ଶୀତ ବଢ଼ିବ, ଦିନରେ ସ୍ୱାଭାବିକଠାରୁ ଅଧିକ ରହିବ ତାପମାତ୍ରା
  • ||
  • ତୋଲକୋଇ: ଦନ୍ତା ଆକ୍ରମଣରେ ହାତୀଛୁଆର ମୃତ୍ୟୁ, ଜଙ୍ଗଲରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||

ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାରେ ଦୋକାନ ଘର ବଣ୍ଟନରେ କେଳେଙ୍କାରୀ : ୩ଜଣ ପୌର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ

30/10/2018 at 6:32 PM

କୋରାପୁଟ ୩୦|୧୦: ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାରେ ଦୋକାନ ଘର ବଣ୍ଟନରେ କେଳେଙ୍କାରୀ ଅଭିଯୋଗ। ପୂର୍ବତନ ପୌର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ, ୩ଜଣ ପୌର କର୍ମଚାରୀ ଏବଂ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଫେରାଦ୍‌ ହୋଇଛନ୍ତି ୨୪ଜଣ କାଉନସିଲର । ତୁରନ୍ତ ଦୋକାନ ଗୃହ ଆବଣ୍ଟନକୁ ରଦ୍ଦ କରିବା ସହ ଦୋଷୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୃଢ଼ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ପାଇଁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ସେମାନେ । …..

ପୁଣି ପଦାକୁ ଆସିଲା ଜୟପୁର ପୌରପାଳିକାର ଆଉ ଏକ କେଲେଙ୍କାରୀ । ବିଦ୍ୟାଧର ଦୈନିକ ବଜାର ଓ ଜୟନଗରଠାରେ ପୌରପାଳିକା ଦ୍ବାରା ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଥିବା ଦୋକାନ ଗୃହ ବଣ୍ଟନରେ ଫିକ୍ସିଂ । ଆଉ ଏହି ଫିକ୍ସଂରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ପୌର ପାଳିକାର ପୂର୍ବତନ ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ରଥଙ୍କ ସମେତ ପୌର ପାଳିକାର ୩ ଜଣ କର୍ମଚାରୀ ଓ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ । ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ମିଳିମିଶି ପୌର ପାଳିକାର ରିଜୋଲ୍ୟୁସନ ଓ ମିନଟ ବୁକକୁ ଟ୍ୟାମ୍ପରିଂ କରି ବେଆଇନ ଭାବେ ଦୋକାନ ଗୃହ ବାଣ୍ଟିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଏମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ  କରିଛନ୍ତି ଖୋଦ ଶାସକଦଳରେ ୨୧ ପୂର୍ବତନ କାଉନସିଲରଙ୍କ ସମେତ ମୋଟ ୨୪ ଜଣ କାଉନସିଲର । ଏପରିକି ୨୦୧୩ ରୁ ୨୦୧୮ ମଧ୍ୟରେ ପୌର ପାଳିକାର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟର ତଦନ୍ତ କରିବାକୁ ଦାବି କରାଯାଇଛି  ।

ସେପଟେ ଯେଉଁମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଭଳି ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି ସେମାନେ ଏହାକୁ ମିଛ ବୋଲି କହିବା ସହ କୌଣସି ପ୍ରକାର ତଦନ୍ତକୁ ସ୍ବାଗତ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts