Hari omm 2
hari om films
AKK 2023
AKK2023
HARI-OMM_728X90_B
Showcase2022
hari om films
WEB_F-8
WEB_F-9
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଝାରସୁଗୁଡାରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତନାଘନା, ଗୁଳିମାଡ଼ ସ୍ଥାନରେ ମେଟାଲ ଡିଟେକ୍ଟର ଯାଞ୍ଚ
  • ||
  • କଟକ: ସବ ରେଜିଷ୍ଟ୍ରାର ଅଫିସରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ରେକର୍ଡ ରୁମ୍‌ରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଜେଲ୍‌ରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବେ ଅର୍ଚ୍ଚନା, ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||

ଫୁଟବଲ ଟିମ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ୱାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟକୁ ବିକ୍ରି କରିବେ ଜେଫ ବେଜୋସ !

24/01/2023 at 11:04 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆମଜାନର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ଜେଫ ବେଜୋସ ଫୁଟବଲ ଟିମ୍ ୱାଶିଂଟନ କମାଣ୍ଡର୍ସକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ନିଜର ଖବରକାଗଜ ୱାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟକୁ ବିକ୍ରି କରିପାରନ୍ତି । ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଷ୍ଟର ଖବର ଅନୁସାରେ ୱାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟର ବିକ୍ରି ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇସାରିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ କିଛି ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ବେଜୋସଙ୍କ ଜଣେ ମୁଖପାତ୍ର ୱାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟର ବିକ୍ରି ଖବରକୁ ଖଣ୍ଡନ କରିଛନ୍ତି ।

ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଷ୍ଟର ଖବର ଅନୁସାରେ ବେଜୋସ ଫୁଟବଲ ଟିମ୍ ୱାଶିଂଟନ କମାଣ୍ଡର୍ସକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ବାହାର କରୁଛନ୍ତି । କମାଣ୍ଡର୍ସ ୧୯୮୩, ୧୯୮୮ ଏବଂ ୧୯୯୨ରେ ଲୋମ୍ୱାର୍ଡି ଟ୍ରଫି ଜିତି ତିନିଥର ସୁପର ବାଉଲ୍ସ ଜିତି ସାରିଛି । ତେବେ ଏହି ଡିଲ ବେଜୋସଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ନୁହେଁ । ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ କମାଣ୍ଡର୍ସର ମାଲିକ ଡେନ ସ୍ନାଇଡର ୱାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟରେ ପ୍ରକାଶିତ ସିରିଜ ଖବରକୁ ନେଇ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି । ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ସହ ଜଡିତ ମାମଲାରେ ସ୍ନାଇଡରଙ୍କୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦର୍ଶାଯାଇଥିଲା ।

ୱାଶିଂଟନ ପୋଷ୍ଟକୁ ୨୦୧୩ ମସିହାରେ ୨୫୦ ମିଲିୟନ ଡଲାରରେ ଜେଫ ବେଜୋସ କିଣିଥିଲେ । ଏହାରି ଭିତରେ ବାଣିଜ୍ୟ ଏବଂ ଖେଳ ଉପରେ ନଜର ରଖୁଥିବା ସ୍ପୋର୍ଟ୍ସ କହିଛି ଯେ ସ୍ନାଇଡର ବେଜୋସକୁ ନିଜ ଟିମ୍ ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାନ୍ତି ।

ଉଲ୍ଲେଖଯୋଗ୍ୟ ଯେ ବେଜୋସ ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ସାର୍ବଜନୀନ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖି ଗୋଟିଏ ଖବର କାଗଜର ମାଲିକ ହେବା ତାଙ୍କର କେବେ ଲକ୍ଷ୍ୟ ନଥିଲା ବୋଲି କହିଥିଲେ । ଅନ୍ୟପଟେ ଫୁଟବଲ ତାଙ୍କ ମନ ପସନ୍ଦର ଖେଳ ବୋଲି ବେଜୋସ ଅନେକ ଥର କହି ସାରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts