ChampionMaganna_WebBanner_728X90
ChampionMaganna_WebBanner_728X90
previous arrow
next arrow

Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ୮ରୁ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ପଦ୍ମପୁର ଉପନିର୍ବାଚନ : ନେତା ବାଛିବେ ଜନତା, ଭୋଟ ଦେବେ ୨ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭୋଟର
  • ||

ପୋଲିସ ଜିପ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଇ ଖସିଗଲା ଟ୍ରକ : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଆହତ

19/03/2020 at 9:54 AM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୧୯।୦୩ : ଢେଙ୍କାନାଳ ସହର ଉପକଣ୍ଠ ଆନନ୍ଦ ନଗର ନିକଟରେ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା । ଜିପ୍‌କୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଟ୍ରକ୍‌ । ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ତିନିଜଣ ଗୁରୁତର ଅଛନ୍ତି । ସମସ୍ତ ଗୁରୁତରଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା । ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ  କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ବୁଧବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ କରୋନା ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସାରି କଟକରୁ ଫେରୁଥିଲେ ଓଏସ୍‌ପି ଢେଙ୍କାନାଳ ଫାଷ୍ଟ ବାଟାଲିୟମନ୍‌ର ପୋଲିସ କର୍ମାଚାରୀ । ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ଆନନ୍ଦନଗର ନିକଟରେ କମାଣ୍ଡର ଜିପ୍‌କୁ ଏକ ଟ୍ରକ ଧକ୍କା ଦେଇ ପଳାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି । ତେବେ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ଜଣେ ଡେପୁଟି ସୁବେଦାର ଭୀକାରି ଚରଣ ସେଠୀଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ତିନିଜଣ ଗୁରୁତର ହୋଇଛନ୍ତି ।

ଗୁରୁତରମାନଙ୍କୁ କଟକ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି । ଗୁରୁତର ଥିବା ଓଏସ୍‌ପି କନେଷ୍ଟବଳ ହେଉଛନ୍ତି – ଅଶ୍ବିନୀ ରାଉତ,ରାଜେନ୍ଦ୍ର ବିଶ୍ବାଳ ଓ ହୃଷିକେଶ ସିଂ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଟାଉନ ଥାନା ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଦୁର୍ଘଟଣାଗସ୍ତ ଜିପକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିବା ସହ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି।

   Related Posts